Вітаємо!
Скористайтесь іншим браузером, щоб переглянути наповнення цієї сторінки. Ми радимо використовувати Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge або Safari.

вул. Козацька, 120/4, корпус «Ж», 1-й поверх, Київ, 03022, Україна


+38 044 461 9670
elko@elko.ua

HUAWEI nova Y70: новий інтелектуальний інтерактивний досвід у вишуканому дизайні

huawei_nova_y70-1
Huawei Consumer Business Group (BG) оголосила про запуск нового HUAWEI nova Y70, останнього доповнення до впізнаваної лінійки продуктів nova Y серії, метою якої є надання нових технологій молоді. HUAWEI nova Y70 успадкував чудове ДНК серії nova Y, щоб забезпечити низку вражаючих функцій, зокрема 6,75-дюймовий дисплей HUAWEI FullView, великий акумулятор ємністю 6000 мАг, рішення HUAWEI SuperCharge потужністю 22,5 Вт, накопичувач на 128 ГБ і потужну операційну систему EMUI 12., продовжуючи надавати споживачам більш інноваційний, плавніший і розумніший досвід користувача.
HUAWEI nova Y70 успадкував тривалий час автономної роботи серії HUAWEI Y. Він оснащений великою батареєю ємністю 6000 мАг (типове значення), яка забезпечує тривалий час автономної роботи, що полегшує хвилювання щодо розрядження батареї та забезпечує більш надійну роботу користувача. Завдяки унікальній інтелектуальній інтелектуальній технології енергозбереження Huawei, Huawei nova Y70 суттєво оптимізував вісім областей енергоспоживання. Щоб ще більше подовжити термін служби акумулятора, HUAWEI nova Y70 підтримує 22,5 Вт HUAWEI SuperCharge, який пропонує користувачам коротший час заряджання для надтривалого терміну служби акумулятора. Він також оснащений інтегрованою 13-шаровою системою захисту від заряду та оновленою електрохімічною системою для покращення безпеки під час зарядки, а також для підвищення терміну служби акумулятора. Його потрібно заряджати лише двічі на тиждень, що краще, ніж інші смартфони з такою ж ємністю акумулятора.
huawei_nova_y70-5
Завдяки оптимізованому енергоспоживанню додатків HUAWEI nova Y70 може визначати та вимикати енергоспоживання програм, які не зарезервовані користувачем, і неосновних програм, одночасно вмикаючи режим низького заряду батареї, коли заряд батареї становить 5%, щоб перейти в режим очікування до 12 годин до вимкнення. Крім того, HUAWEI nova Y70 може забезпечити вихід 5 В/1 А для підтримки дротової зворотної зарядки для таких пристроїв, як розумні годинники HUAWEI, ремінці та смартфони, де б ви не були.
HUAWEI nova Y70 оснащений 6,75-дюймовим дисплеєм HUAWEI FullView, який надає користувачам ширший огляд із захоплюючим візуальним досвідом. Завдяки високому співвідношенню екрану 90,26% і дизайну з вузькими вирізами на екрані відображається більше вмісту в широкому вигляді, будь то зображення, відео чи ігри.

Щоб зменшити навантаження на очі користувачів, HUAWEI nova Y70 підтримує різні режими читання, включаючи інтелектуальне затемнення, підсвічування екрана та режим електронної книги. Чи при денному світлі, чи при слабкому освітленні ввечері, користувачі все ще можуть насолоджуватися комфортним переглядом і досліджувати задоволення від вільного читання. З огляду на час, який користувач проводить перед екраном у нічний час, HUAWEI nova Y70 зменшує яскравість екрана та температуру кольору, що допомагає зменшити подразнення очей і полегшити напругу, що додатково захищає очі користувачів.

Що стосується кольорів і дизайну, HUAWEI nova Y70 знову успадкував характерну майстерність серії nova Y. Окрім чистого та вишукано вигнутого дизайну, новий телефон доступний у трьох кольорах: перламутрово-білому, кришталево-блакитному та опівнічно-чорному, щоб краще відповідати почуттю моди молодих людей.
У нову еру смартфонів Huawei прагне запроваджувати останні технологічні досягнення та продовжує надавати споживачам розумний цифровий досвід життя. HUAWEI nova Y70 поставляється з великою пам’яттю телефону 4 ГБ і до 512 ГБ при використанні карт MicroSD. Велика пам’ять звільняє користувачів від хвилювань про вільний простір, гарантуючи стабільну роботу під час перемикання або запуску кількох програм, забезпечуючи користувачам тривалу та безперебійну роботу.

HUAWEI nova Y70 також оснащено технологією суперстиснення файлів EROFTS, щоб мінімізувати обсяг пам’яті під час завантаження улюблених пісень, відео та ігор користувача.

Серія HUAWEI nova Y дозволила користувачам насолоджуватися прослуховуванням музики на високій гучності. Його нове покоління, HUAWEI nova Y70, оснащено нещодавно оновленим HUAWEI SuperSound для переналаштування якості звуку, надання глибших низьких частот, чіткіших середніх частот із значно покращеним динамічним діапазоном і відчуттям простору.

HUAWEI nova Y70 підтримує віртуальний 9.1-канальний ефект об’ємного звучання неба, який додає до звуку 3D-ефекти, таким чином створюючи надзвичайний ефект каналу неба. Незалежно від того, чи слухають користувачі пісні чи дивляться фільми, вони можуть насолоджуватися захоплюючою звуковою подорожжю з вражаючими звуковими ефектами.
huawei_nova_y70-6
Селфі – спосіб спілкування молодого покоління. HUAWEI nova Y70 оснащений передньою камерою на 8 МП, яка може робити селфі з чіткими деталями. Фронтальна камера підтримує ефект боке та разом із власно розробленим алгоритмом Huawei AI Beauty може створювати індивідуальний ефект краси на основі таких характеристик користувача, як вік і стать. У той же час HUAWEI nova Y70 також має технологію HDR підсвічування, яка може зберегти більше деталей на портретах і пейзажах, не турбуючись про світлові перешкоди, щоб захопити обидва з чіткими деталями.

Задню камеру HUAWEI nova Y70 оснащено потрійною камерою зі штучним інтелектом, включаючи основну камеру високої роздільної здатності 48 МП (діафрагма f/1,8), ультраширококутну камеру 120° 5 МП і камеру глибини 2 МП. Основна камера високої роздільної здатності з оптимізованими алгоритмами Huawei може зменшити шум і збільшити динамічний діапазон, забезпечуючи оптимальну якість кожного знімка незалежно від того, знімаєте ви портрети чи пейзажі. Ультраширококутна камера 120° допомагає легко вмістити більше вмісту в один знімок, щоб зберегти всі спогади, знімаєте ви пейзажі чи групові фотографії.

Дискретна камера глибини працює в парі з нещодавно розробленим алгоритмом боке, що дозволяє точно визначити відстань і глибину об’єкта зйомки. 3D-зображення досягається, щоб підкреслити головного героя зйомки, незалежно від того, знімаєте ви пейзажі чи портрети.
Щоб увімкнути керування та співпрацю між пристроями, EMUI 12 пропонує простий та інтуїтивно зрозумілий спосіб підключення, що дозволяє користувачам просто перетягувати. В інтерфейсі Super Device HUAWEI nova Y70 піктограма смартфона розташована в центрі, оточена піктограмами, що представляють інші пристрої (наприклад, смартфони HUAWEI, динаміки та Visions). Щоб з’єднати два пристрої разом, користувачі просто перетягують піктограми, що відповідають пристроям, які вони хочуть підключити, до смартфону.

HUAWEI MeeTime підтримує багаторазові дзвінки до 12 учасників у форматі HD і відеодзвінки з високою частотою кадрів на HUAWEI nova Y70 з EMUI 12. Користувачі можуть передавати виклики MeeTime з телефону на HUAWEI Vision, щоб насолоджуватися відеодзвінками на великому екрані.

Крім того, HUAWEI nova Y70 підтримує Easy Mode. Коли активовано Easy Mode, він зробить інтерфейс більш лаконічним із великими піктограмами, шрифтами та відображенням гучності, що дозволить користувачам чіткіше бачити вміст, що простіше та ефективніше у використанні. Крім того, жести кулаками, які підтримуються на HUAWEI nova Y70, дозволяють користувачам легше робити знімки екрана, будучи зручними та зручними.

Будучи новим продуктом, призначеним для молодшого покоління, нещодавно представлений HUAWEI nova Y70 має комплексне оновлення для користувачів. Від практичних особливостей великого екрана, тривалого часу автономної роботи та великого обсягу пам’яті до технологічних елементів можливостей зображення, інтелектуальної взаємодії та вишуканого зовнішнього вигляду, HUAWEI nova Y70 не лише надає користувачам досвід, який поєднує технології з модою, але й простий, але зручний, ефективний, безпечний і надійний інтерактивний досвід із усіма сценаріями.
huawei_nova_y70-4
Продукти та послуги Huawei доступні в понад 170 країнах і ними користується третина населення світу. Чотирнадцять науково-дослідних центрів були створені в країнах світу, включаючи Німеччину, Швецію, Росію, Індію та Китай. Huawei Consumer BG є одним із трьох бізнес-підрозділів Huawei та охоплює смартфони, комп’ютери та планшети, переносні пристрої та хмарні сервіси тощо. Глобальна мережа Huawei побудована на більш ніж 30-річному досвіді в телекомунікаційній галузі та спрямована на надання останніх технологічних досягнень споживачів у всьому світі.
  1. Новини
  2. HUAWEI nova Y70: новий інтелектуальний інтерактивний досвід у вишуканому дизайні