Нова хмарна система HPE GreenLake for Compute Ops Management

HPE_GreenLake_ELKO
Нова хмарна система HPE GreenLake for Compute Ops Management (COM) спрощує та уніфікує операції моніторингу, керування та сервісної підтримки сервера протягом усього життєвого циклу для всього середовища, незалежно від того де знаходиться інфраструктура організації. COM забезпечує узгоджену та безпечну роботу у хмарі з еластичним масштабуванням та уніфікованим управлінням, щоб користувачі могли контролювати своє обчислювальне середовище з глобальним баченням та розумінням ситуації.
Інструмент забезпечує просте та безпечне підключення тисяч розподілених пристроїв, розгортання сервера, отримання вигоди від швидкого оновлення вбудованого програмного забезпечення серверів, та від інтеграції зі службою підтримки HPE для автоматичного відкриття сервісних кейсів, і взагалі керування життєвим циклом. Також СОМ також включає звіти про обсяг викиду вуглецю для перегляду показників енергоспоживання та викидів від окремих серверів до всього оточення.
HPE_GreenLake_COM_ELKO
Один із замовників, що вже експлуатує HPE COM, відзначив надзвичайну ефективність даного інструменту при здійсненні рутинних повсякденних операцій. Наприклад, він забезпечив замовнику скорочення у п'ять разів - з 4 годин до 45 хвилин - часу, що необхідний для оновлення прошивок усіх серверів. За словами Крісти Саттертуейт, старшого віцепрезидента та генерального менеджера підрозділу HPE Mainstream Compute, цей продукт «є по справжньому великим проривом, оскільки він вирішує деякі з найсерйозніших проблем, з якими люди стикаються, коли йдеться про гібридні обчислювальні системи, адже вони досить складні, і спрощення управління стає дуже важливим».

Скористатися Compute Ops Management можуть навіть ті компанії, що не мають прямого контракту HPE GreenLake, достатньо лише завести відповідний обліковий запис. Це дозволить розгорнути та налаштувати портал для себе в тому числі і вітчизняним підприємствам, які поки що не можуть скористатися повним спектром можливостей послуг GreenLake. Базовий рівень 3-річної підписки на HPE COM поставляється стандартно з кожним x86 сервером HPE сімейства ProLiant Gen11 серій DL і ML. Рівень і термін можуть бути збільшені за бажанням замовника як одразу при покупці, так і пізніше за період експлуатації. Також підтримуються сервери цього сімейства попереднього покоління, що мають інтегрований процесор керування iLO5.

Також для тестування усіх можливостей та функцій замовникам пропонується пробна підписка для керування 10 серверами терміном на 90 днів. До закінчення цього терміну замовнику необхідно вибрати стандартний або розширений тип підписки, придбати її, та ввести ключ активації до того, як надання послуги буде зупинене.
Звертайтесь до менеджерів ELKO за консультацією з технічних питань, за допомогою в пре-сейлах і презентаціях, у питаннях тестування та покупки рішень HPE, при формуванні потреб і комерційних пропозицій, для проведення навчання, тощо.
  1. Новини
  2. Нова хмарна система HPE GreenLake for Compute Ops Management