Вітаємо!
Скористайтесь іншим браузером, щоб переглянути наповнення цієї сторінки. Ми радимо використовувати Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge або Safari.

вул. Козацька, 120/4, корпус «Ж», 1-й поверх, Київ, 03022, Україна


+38 044 461 9670
elko@elko.ua

ELKO розширює контракт на дистриб’юцію продуктів та рішень Hewlett Packard Enterprise (HPE) в Україні

ELKO_HPE
ELKO Ukraine уклала з компанією Hewlett Packard Enterprise operated by Sophela додаткову дистриб’юторську угоду та пропонує своїм партнерам повний портфель продуктів та рішень НРЕ, а саме: сервери, системи збереження даних, мережеве обладнання, програмне забезпечення та системи для високошвидкісних обчислень (HPC).
Продукція Hewlett Packard Enterprise широко використовується системними інтеграторами для вирішення завдань великого та середнього бізнесу, у тому числі, у напрямку застосування штучного інтелекту (ШІ) та високошвидкісних обчислень для наукових досліджень, медичної діагностики, фінансового аналізу й інших сферах та індустріях.
Поповнення лінійки рішень HPE у нашому портфелі – це важливий крок у забезпеченні потреб партнерів ELKO Ukraine. Таким чином, ми пропонуємо українському бізнесу ще більше можливостей для реагування на виклики сьогодення за допомогою рішень від одного з провідних світових виробників. Адже HPE є визнаним лідером у багатьох сферах завдяки високій якості та надійності своєї продукції
Юлія Турчина Керівник відділу проєктної дистриб’юції ELKO Ukraine
  • бізнес-кейси та рекомендації для оптимального вирішення завдань;
  • допомогу у проведенні пілотних проєктів;
  • можливість надання демо обладнання;
  • технічну підтримку та консультації у проєктах;
  • та багато іншого.
Звертайтесь до менеджерів ELKO за консультацією з технічних питань, за допомогою в пре-сейлах і презентаціях, у питаннях тестування та покупки рішень HPE, при формуванні потреб і комерційних пропозицій, для проведення навчання, тощо.
Hewlett Packard Enterprise — американська IT-компанія, створена в 2015 році разом з HP Inc після розділу корпорації Hewlett-Packard на дві компанії. HPE розробляє хмарні технології для трансформації вашого бізнесу. Ви можете підключатися, захищати, аналізувати та діяти з усіма вашими даними та програмами, де б вони не були, та перетворювати інформацію у результат зі швидкістю, необхідною для процвітання в сучасному складному світі.
Про НРЕ (NYSE:HPE) — hpe.com
ELKO Group – один із найбільших дистриб'юторів ІТ-продукції, споживчої електроніки та комплексних рішень. ELKO Group представляє 400 ІТ-виробників та пропонує широкий спектр продуктів, рішень та сервісів понад 10 000 партнерів у 10 країнах Європи. Головний офіс ELKO Group розташований у Ризі, Латвія. В Україні офіс ELKO працює з 1998 року.
  1. Новини
  2. ELKO розширює контракт на дистриб’юцію продуктів та рішень Hewlett Packard Enterprise (HPE) в Україні