Нові Wi-Fi точки доступу для бізнесу від Aruba

HPE_networking_NEW
HPE Aruba Networking випустила нові Wi-Fi точки доступу для бізнесу, що дозволяють підвищити продуктивність та розширити можливості мережі.
Точка доступу HPE Networking Instant On AP21 є доповненням до розширеної серії продуктів Wi-Fi 6. Instant On AP21 - це точка доступу, призначена для невеликих приміщень, що пропонує функції корпоративного класу за доступною ціною. Найкраще підходить для розширення мережі місцевої кав'ярні або покриття сірих зон в існуючому розгортанні Instant On за допомогою Smart Mesh.
Instant On Access Point AP21
Точка доступу HPE Networking Instant On AP32 приєднується до серії продуктів Wi-Fi 6, щоб надати новітні функції Wi-Fi 6E для малого та середнього бізнесу. AP32 працює в діапазоні 6 ГГц, який налаштовується в деяких країнах, щоб надати новітнім клієнтським пристроям з підтримкою Wi-Fi 6E виділений бездротовий діапазон, збільшуючи пропускну здатність і зменшуючи затримки. Ідеально підходить для клієнтів, які нещодавно оновили ноутбуки своїх співробітників.
Instant On Access Point AP32
Нові точки доступу (ТД) для готелів серії 600H забезпечують безперебійне, безпечне, високопродуктивне бездротове з'єднання Wi-Fi 6E, яке ідеально підходить для розгортання в готелях, філіях і для віддалених співробітників. Точки серії 600H, розроблені для використання переваг діапазону 6 ГГц, що означає набагато вищу швидкість, ширші канали і менше перешкод, забезпечують гнучке покриття в будь-яких двох діапазонах (2,4 ГГц, 5 ГГц і 6 ГГц), забезпечуючи комбіновану пікову швидкість передачі даних до 3,6 Гбіт/с. Серія 600H, доступна в настільних і настінних моделях, оснащена мультигігабітними і гігабітними портами, підтримкою PoE, а також інтегрованими BLE і Zigbee, що забезпечує широкий спектр можливостей підключення, які ідеально підходять для таких об'єктів, як готелі, гуртожитки та віддалені офіси.
Aruba Networking 600H Series Hospitality Access Points
Захищені від атмосферних впливів, стійкі до перепадів температур і готові до роботи в небезпечних умовах, нові вуличні точки доступу серії 670 забезпечують високу продуктивність Wi-Fi 6E на відкритих майданчиках і в складних екологічних умовах. Завдяки вбудованим потужним радіостанціям Bluetooth і Zigbee, швидкому дротовому підключенню та обмеженій довічній гарантії, серія 670 забезпечує високопродуктивне зовнішнє підключення, на яке ви можете покластися, забезпечуючи максимальну сукупну швидкість передачі даних до 3,9 Гбіт/с за допомогою трьох радіостанцій 2x2:2 MIMO AP. Для найекстремальніших умов експлуатації серія 670 включає моделі 670EX, які відповідають стандарту HazLoc (сертифікація триває), що робить їх ідеальними для таких середовищ, як нафтові вишки, промислове виробництво і транспортні об'єкти. Зверніть увагу, що на момент запуску серії 670 можна буде замовити тільки в США і Канаді. Інші країни можуть стати доступними в міру того, як вони почнуть або оголосять свої стандарти і вимоги до сертифікації на 6 ГГц.
Aruba Networking 670 Series Outdoor Access Points
Замовляйте продукцію HPE Aruba Networking через менеджерів офіційного дистриб'ютора ELKO Ukraine або у нашій системі eCom.
  1. Новини
  2. Нові Wi-Fi точки доступу для бізнесу від Aruba