HPE Aruba Networking – лідер Gartner's Magic Quadrant 2024

gartner_2024
У березні 2024 року агенція Gartner випустила оновлений квадрант для Дротових та Бездротових ЛОМ інфраструктур корпоративного рівня (Enterprise Wired and Wireless LAN Infrastructure), згідно з яким HPE Aruba вже протягом 18 років поспіль залишається у квадранті Лідерів.
Кампусна фабрика і управління безпекою. HPE Aruba Networking ESP забеспечує автоматизоване та безпечне підключення пристроїв до дротової та бездротової фабрики, призначає політики і проводить моніторінг роботи клієнтів на основі технології UEBA для забеспечення реалізації архітектури з нульовою довірою.
Переваги комутації. HPE Aruba Networking має дві основні переваги, які суттєво відрізняють комутатори Aruba від конкурентів: оновлення програмного забезпечення без призупинення сервісів (ISSUs) для стеків комутаторів, і L7 файервол для контролю додатків на портах доступу.
Включені функції Штучного Інтелекту. Стандартна підписка на HPE Aruba Networking Central включає ключові функції управління такі як AIOps, і забезпечують значну цінність “із коробки”. Клієнти отримають вигоду без необхідності придбання більш дорогих розширених ліцензій, як того вимагають конкуренти.
gartner_2024_1
З приводу консультації щодо рішень HPE Aruba Networking звертайтесь до менеджерів офіційного дистриб’ютора ELKO Ukraine.
  1. Новини
  2. HPE Aruba Networking – лідер Gartner's Magic Quadrant 2024