HPE Aruba Networking Central — забезпечує ШІ для IT операцій (AIOps), автоматизацію та безпеку

HPE Aruba Networking Central_ELKO_news
Оптимізуйте операції, автоматизуйте виснажливу роботу та досягайте бажаних бізнес-результатів за допомогою хмарної платформи керування мережею та розблокуйте можливості Agile NaaS.
Забезпечуйте, налаштовуйте та обслуговуйте мережі за допомогою єдиної хмарної інформаційної панелі. Aruba Networking Central забезпечує наскрізну оркестровку та автоматизацію для всієї мережі – від філії до центру обробки даних, від дротової та бездротової локальної мережі до глобальної мережі.
Aruba Networking Central
Виявляйте та вирішуйте проблеми, перш ніж користувачі їх помітять. Статистика, сповіщення та усунення несправностей на основі штучного інтелекту допомагають ІТ-службам вирішувати проблеми на 90% швидше та легко налаштовувати параметри, щоб мережа підтримувала роботу бізнесу на максимальному рівні.
Aruba Networking Central 2
Захистіть користувачів і мережу, замінивши статичні VLAN і ACL автоматизацією на основі політики, розширеним аналізом загроз та профілюванням пристроїв на основі ШІ. Забезпечте користувачам надійний доступ, незалежно від того, як і де вони підключаються.
Aruba Networking Central 3
Розгортайте свої програми та сервіси у хмарі, локально або як керовану послугу за допомогою простих підписок і гнучкого фінансування, які спрощують узгодження технічних і кадрових вимог із вашим бюджетом.
  1. Новини
  2. HPE Aruba Networking Central — забезпечує ШІ для IT операцій (AIOps), автоматизацію та безпеку