HPE зберігає свої позиції у 2023 Gartner Magic Quadrant у сегменті "Primary Storage"

HPE_Gartner_2023
HPE знову названо лідером у 2023 Gartner Magic Quadrant в сегменті "Primary Storage". Цей статус компанія отримує вже 5-й рік поспіль, що підтверджує її лідерство у напрямку виробництва систем збереження, у якому HPE загалом вже 14 років грає провідну роль. Gartner позитивно відзначає нові продукти НРЕ та здатність запропонувати клієнтам найбільш комплексне рішення для зберігання, керування та захисту даних за допомогою інтуїтивно зрозумілого хмарного середовища.
  • Лідери – добре виконують своє поточне бачення та мають хороші позиції на завтрашній день;
  • Візіонери – розуміють, куди рухається ринок, або мають бачення зміни ринку, але поки що не відповідають наявним вимогам;
  • Нішеві гравці – успішно зосереджуються лише на невеликих сегментах або розфокусовані і не впроваджують інновації та не перевершують інших конкурентів;
  • Претенденти – добре працюють сьогодні або можуть домінувати у великому сегменті, проте не демонструють розуміння напрямку розвитку ринку.
HPE_Gartner_2023_1
Gartner Magic Quadrant є кульмінацією дослідження конкретного ринку, що дає широке уявлення про відносні позиції конкурентів на ринку.

Цьогорічний звіт враховує цікаві нові продукти, які HPE випустила на ринок цього року, а також здатність компанії надавати клієнтам найбільш комплексне у галузі рішення для зберігання, керування та захисту даних.
Визнання HPE у квадранті лідерів підтверджує, що компанія використовує правильну стратегію для забезпечення потреб клієнтів та вирішення їхніх завдань по збереженню та керуванню даними.

Запуск таких продуктів, як HPE GreenLake для зберігання файлів і HPE GreenLake для аварійного відновлення, а також розширення пропозицій, таких як HPE GreenLake для блочного сховища та HPE GreenLake для резервного копіювання та відновлення, а також розширення портфоліо HPE Alletra за допомогою додавання HPE Alletra Storage MP демонструє здатність HPE проектувати, розробляти та постачати інноваційні пропозиції для зберігання.

Таке потужне портфоліо з простими у використанні продуктами та економічною ефективністю показує HPE безсумнівним лідером цьогорічного звіту.
Дізнавайтесь більше про рішення HPE для збереження та відновлення ваших даних у технічних спеціалістів ELKO Ukraine.
  1. Новини
  2. HPE зберігає свої позиції у 2023 Gartner Magic Quadrant у сегменті "Primary Storage"