Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти

ELKO стає дистриб'ютором HONOR – перша поставка ноутбуків через Розетку

Title_img_elko_web_ua_b2b
ELKO Ukraine розширила свій портфель, уклавши контракт зі світовим технологічним брендом HONOR на поставку ноутбуків.
Заснований у 2013 році бренд HONOR на сьогоднішній день є одним з провідних у сфері розробки та дослідження передових технологій, на основі яких компанія створює найсучасніші і технологічні пристрої – ноутбуки, смартфони, планшети, портативні девайси та інші інтелектуальні продукти. У всьому світі налічується понад два мільярди продуктів під брендом HONOR, у багатьох країнах компанія зайняла лідируючі позиції у сфері споживчої електроніки. Сьогодні HONOR прагне розширити творчі можливості людини, роблячи у своїх продуктах ставку на інновації, якість та сервіс.
Ми раді поверненню бренду HONOR на ринок України вже у якості незалежної компанії HONOR. Україна для нас була і залишається одним з найбільш перспективних ринків, завдяки динаміці та розвитку. Так, пандемія і локдауни створили для всіх гравців ринку нові умови. Але HONOR приймає цей виклик. Тим більше, що слоган компанії – Go beyond – якраз про це. Сьогодні ми відкриваємо нову сторінку історії HONOR в Україні і виводимо на ринок наші перші ноутбуки, які вже добре зарекомендували себе на інших ринках. Впевнені, що українцям сподобаються наші нові продукти, адже ми завжди робимо їх з увагою до деталей та у відповідності з найвищими стандартами. Завдяки партнеру в особі ELKO Ukraine компанія HONOR забезпечить якісний сервіс і гарантійне обслуговування. Найближчим часом ми маємо намір розширити лінійку пристроїв в Україні
Сунь Цзiнфей Директор з розвитку бренду HONOR в Білорусі, Україні, країнах Кавказу і Середньої Азії
Ми раді підписанню дистриб'юторського контракту з таким перспективним для українського ринку брендом, як HONOR. Удвічі приємно, що в період активного глобального дефіциту комп'ютерної техніки один з найбільших світових виробників обрав партнером на українському ринку саме ELKO Ukraine. Продукція компанії HONOR відрізняється високою якістю за вигідною для користувачів вартістю і, ми впевнені, буде високо оцінена українськими споживачами
Юлія Ратушна Керівник групи продакт-менеджерів компанії ELKO Ukraine
HONOR виходить на ринок України з ноутбуками MagicBook X14 і MagicBook X15, що обладнані процесорами Intel Core 10-го покоління і виконані у тонкому алюмінієвому корпусі преміум-класу. Дані пристрої можуть похвалитися ємною батареєю на 56 і 42 Вт/год відповідно, високошвидкісною двоканальної пам'яттю, здвоєною антеною MIMO 2X2 і кулером підвищеної ефективності. Завдяки всьому цьому ноутбуки забезпечують чудову продуктивність та зручність у використанні. Серія HONOR MagicBook X тепер доступна ексклюзивно у «Розетці».
Компанія HONOR заснована в 2013 році для аудиторії, яка стежить за останніми технологічними тенденціями. Бренд пропонує споживачам передові розробки і новітні дизайнерські рішення, що відповідають потребам цифрового покоління, щоб стати улюбленим брендом для найширшої аудиторії.

Продукти HONOR відповідають суворому контролю якості: перед виходом у продаж кожен пристрій проходить безліч різноманітних тестів, на кожен з них компанія отримує сертифікати якості у міжнародних інститутах, таких як, наприклад, TÜV Rheinland. Кваліфікований, преміальний сервіс для користувачів пристроїв HONOR компанія забезпечує завдяки 3000 сервісним центрам у всьому світі.
ELKO Group - один з найбільших дистриб’юторів ІТ-продукції, споживчої електроніки та комплексних рішень. ELKO Group представляє 400 ІТ-виробників і пропонує широкий спектр продуктів, рішень і сервісів понад 10 000 партнерів в 11 країнах Європи. Головний офіс ELKO Group знаходиться в Ризі, Латвія. В Україні офіс ELKO працює з 1998 року.
  1. Новини
  2. ELKO стає дистриб'ютором HONOR – перша поставка ноутбуків через Розетку