Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти

Запис вебінару "Рішення Getac для виробництв та управління складом"

Getac_webinar_052021_ua
До вашої уваги запис вебінару, присвяченого захищеним мобільним пристроям Getac для промислової галузі та товарно-складського обліку.
У жорстких умовах промислового виробництва і для роботи на промислових об'єктах підвищеної категорії небезпеки потрібно обладнання, де важлива не тільки начинка, а й довговічність, надійність, ергономіка, модульність і можливість залишатися на зв'язку в будь-якій екстреній ситуації.

Рішення Getac в галузі управління інвентарними запасами і складом забезпечують надійну інтеграцію з передовим програмним забезпеченням для управління інвентарними запасами і системами ERP і WMS. Захищені пристрої Getac володіють обчислювальною потужністю і ступенем захищеності, необхідними для того, щоб фахівці вашої компанії могли працювати спокійно.

Доповідач: Олександр Кузнєцов, Business Development Manager компанії Getac Technology Corp.

Вебінар орієнтований на менеджерів з продажу, менеджерів із закупівель та технічних спеціалістів системних інтеграторів і корпоративних замовників
ELKO – офіційний дистриб'ютор продукції Getac в Україні. Для отримання консультації надсилайте заявку за посиланням нижче.
  1. Новини
  2. Запис вебінару "Рішення Getac для виробництв та управління складом"