Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти

GETAC запускає віртуальну виставку для презентації надійних рішень у сфері транспорту та логістики

Getac_virtual_elko_ua
Getac, провідний постачальник надійних мобільних комп'ютерних рішень, оголосив про запуск нової віртуальної виставки "Getac Transport & Logistics" – онлайн-платформи для показу новітніх надійних технологій та інтегрованих рішень для транспорту та логістики. Нова виставка розроблена спеціально, щоб допомогти професіоналам у галузі транспорту та логістики дізнатися про переваги надійних технологій Getac на ключових етапах транспортного ланцюга. Ці області включають управління аеропортами, управління залізницями, обслуговування пасажирів, поводження з матеріалами, управління автопарком для доставки вантажів на далекі відстані, комп'ютеризацію та автоматизацію портів, а також вантажні перевезення.
Всі відвідувачі виставки зможуть спробувати новітні продукти Getac, подивитися цифровий контент, технічні характеристики та аналітичні дані, а також безпосередньо поспілкуватися з експертами Getac. За допомогою цього заходу Getac хоче допомогти компаніям у виборі цифрових рішень, які дозволять їм здійснити необхідні перетворення у всіх IT-процесах. В даному контексті інноваційні технології, такі як Інтернет речей, штучний інтелект, доповнена/віртуальна реальність і 5G, вимагають потужних програмних та апаратних рішень, щоб успішно оптимізувати процеси, скоротити витрати і залишатися конкурентоспроможними на світовому ринку.

Віртуальна виставка "Транспорт і логістика" надає відмінну можливість уважно ознайомитися з новітніми продуктами та рішеннями Getac, ключовими характеристиками, функціями, дизайном та іншими корисними речами. Зокрема, можна буде побачити новий повністю захищений планшет F110, а також повністю захищений планшет UX10, які мають високий ступінь конфігурації та призначені для фахівців у області транспорту і логістики, що працюють у надзвичайно складних умовах; а також рішення для фахівців з обробки вантажів, такі як система моніторингу пристроїв Getac Device Monitoring System (GDMS), утиліта безпеки водіння Getac Driving Safety Utility та утиліта для читання штрих-кодів Getac Keywedge Barcode Reader Utility.

Для доступу до віртуальної виставки ви можете зареєструватися за посиланням нижче.
Getac Technology Corporation є ключовим дочірнім підприємством бізнес-групи MiTAC-Synnex (річний обіг 41,3 мільярда доларів США у 2020 році – котується на Тайванській фондовій біржі (TSE 3005). Компанія Getac була заснована у 1989 році, як спільне підприємство з компанією GE Aerospace для поставки продукції оборонної електроніки. Сьогодні бізнес компанії Getac включає в себе захищені ноутбуки та планшети і програмне забезпечення та відео рішення для військової галузі, поліції, пожежних, комунальних служб, автомобільної промисловості, виробництва, транспорту та логістики.
  1. Новини
  2. GETAC запускає віртуальну виставку для презентації надійних рішень у сфері транспорту та логістики