Вітаємо!
Скористайтесь іншим браузером, щоб переглянути наповнення цієї сторінки. Ми радимо використовувати Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge або Safari.

вул. Козацька, 120/4, корпус «Ж», 1-й поверх, Київ, 03022, Україна


+38 044 461 9670
elko@elko.ua

GETAC S410 – універсальний напівзахищений ноутбук для промислового виробництва, логістики та аварійних робіт

S410_getac_elko_ua
Ноутбук S410 – справжній універсал. З ним ви відкриєте нові грані потужності, мобільності, комунікаційних та прикладних можливостей
Завдяки екрану підвищеної яскравості, збільшеному об'єму дискового простору, високій швидкості передачі даних та можливості встановлення до трьох батарей, напівзахищений ноутбук S410 забезпечує найвищу продуктивність протягом усього вашого робочого дня. Висока захищеність та підтримка швидкої заміни батареї роблять його зручним та незамінним помічником у таких сферах, як промислове виробництво, логістика та аварійні роботи.
У вік гнучких методів управління проектами, цифрових двійників та Інтернету речей (IoT) просто необхідно мати під рукою пристрій, який може легко обробляти, зберігати і передавати колосальні обсяги інформації. У моделі S410 за одночасне виконання складних обчислювальних завдань відповідає процесор Intel Core останнього покоління. А SSD-диски, що підтримують протокол NVMe для обміну даними по шині PCIe, демонструють високу швидкість завантаження, збереження та передачі даних. Наявність інтерфейсу ThunderboltTM 4 дозволяє обмінюватися даними з великою кількістю пристроїв, а розширена підтримка стандартів бездротового зв'язку, таких як Wi-Fi 6, Bluetooth 5.1 та LTE-Advanced (у додатковій комплектації), робить S410 сумісним з широким спектром IoT-пристроїв.
Getac_S410_2
У ноутбуку S410 все підпорядковано концепції мобільності. Його яскравий екран (до 1000 нт) забезпечує якісне зображення навіть поза приміщенням і при установці в автомобілях, а третя батарея, яка купується додатково, гарантує, що ноутбук буде працювати максимально довго навіть у режимі граничної яскравості. Діапазон робочих температур від –29 до 63 °C дозволить вам працювати за будь-яких умов. Крім того, ви можете розраховувати на стабільну та швидку передачу даних завдяки підтримці технології Wi-Fi 6.
Ноутбук S410 призначений для тих, кому по-справжньому важливою є надійність в умовах мобільності. Багатофакторна автентифікація реалізована на основі цілого набору технологій. Серед них – ємнісний сканер відбитків пальців, функція розпізнавання обличчя Windows 10 Pro, зчитувачі смарт-карт та RFID-міток стандарту HF, а також модуль TPM 2.0. Все це не залишить спробам несанкціонованого доступу жодного шансу. Додайте до цього безпрецедентну модульність S410 і ви отримаєте пристрій, який мінімізує простої у роботі, пов'язані з його ремонтом, а також заміною накопичувачів, батарей, портів та комутаційних роз'ємів.
Getac_S410_4
З ноутбуком S410 будь-яка робота перетворюється на задоволення. Його сучасний 14-дюймовий екран з яскравістю 1000 нт і технологією LumiBond® 2.0 забезпечує прекрасну читабельність навіть при прямому сонячному світлі, а підтримка різноманітних способів сенсорного введення, включаючи введення пальцями, стилусом або рукавичками, означає, що ви зможете працювати у будь-якій ситуації. Навіть темрява тепер не завадить, адже S410 оснащено клавіатурою з підсвічуванням та збільшеною сенсорною панеллю – все це мінімізуює друкарські помилки та інші помилки введення при роботі в умовах низького освітлення.
Завдяки док-станціям сторонніх виробників, модель S410 придатна для використання в автомобілях. Широкий набір роз'ємів та наскрізний порт для радіоантени додатково розширюють її експлуатаційні можливості та дозволяють вам отримувати доступ до баз даних у режимі реального часу.
  1. Новини
  2. GETAC S410 – універсальний напівзахищений ноутбук для промислового виробництва, логістики та аварійних робіт