Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти

Нове покоління Getac F110 – зручність та універсальність міцного планшета у поєднанні з потужною продуктивністю ноутбука

F110_Getac_ua
Компанія Getac оголосила про випуск нового покоління F110, потужного і в той же час високопортативного та повністю захищеного планшета для мобільних фахівців, що працюють на виробництві, в автомобільній і оборонній промисловості, сфері громадської безпеки, комунального обслуговування, транспорту і логістики.
Як і його відомий попередник, нове покоління F110 дозволяє користувачам ефективно працювати у самих різних складних умовах. Процесор Intel® Core ™ i5/i7 quad-core 11-го покоління (кодова назва "Tiger Lake") забезпечує виняткову продуктивність і легку багатозадачність, а інтегрована графіка Intel® Iris® Xe Graphics дає багатий візуальний досвід за будь-якого сценарію роботи. Повний список опцій бездротового зв'язку, включаючи WLAN Wi-Fi 6 (для 3-кратного збільшення швидкості передачі даних у порівнянні з попередніми поколіннями), Bluetooth 5.2 і WWAN 4G LTE/GPS, забезпечує швидку передачу даних і зв'язок з будь-якої точки – найважливіші аспекти сучасної польової роботи. Вбудований порт ThunderboltTM 4 забезпечує підключення зі швидкістю 40 Гбіт/с для розширення можливості вирішення всього спектру завдань.

Додатково до цього F110 оснащено поліпшеним 11,6-дюймовим сенсорним екраном LumiBond® 2.0 з яскравістю до 1000 нт. Він не тільки володіє більш високою яскравістю і кращим коефіцієнтом контрастності, ніж інші повністю захищені планшети, представлені в даний час на ринку, але і неймовірно міцний і забезпечує відмінне відтворення зображення за будь-яких умов, навіть при яскравому сонячному світлі.
Як і всі пристрої Getac, нове покоління F110 створено з нуля для роботи у складних польових умовах. Сертифікати MIL-STD-810H і MIL-STD-461G забезпечують виняткову надійність. F110 також є одним з небагатьох планшетів у своєму сегменті зі ступенем захисту IP66 (у порівнянні з попереднім поколінням зі ступенем захисту IP65), що означає повний захист від проникнення пилу і води з потужних струменів. Стійкість до падінь до 6 футів (1,8 м) під час використання – у порівнянні з 4 футами (1,2 м) у попереднього покоління – і температурний робочий діапазон від -29°C до +63 °C (від -20°F до 145°F) гарантують ще більшу впевненість.
Крім поліпшених технічних характеристик, нове покоління F110 відрізняється рядом удосконалень в дизайні, які ще більше підвищують зручність використання. Серед них – оновлена система подвійної батареї з можливістю швидкої заміни без відключення живлення, переміщення слота розширення і SIM-карти (з заднього сторони на бічну) для більш зручного доступу, додано шторку камери для більшої конфіденційності та знімний SSD-накопичувач.

Також доступний повний набір сумісних аксесуарів, включаючи нову знімну клавіатуру з підсвічуванням, 88 повнорозмірних клавіш і вбудований тачпад для роботи з ноутбуком при виконанні завдань з великими обсягами даних. Серед додаткових аксесуарів: ремінь через плече, кистьовий ремінь, що обертається і відкидна підставка для планшета, жорстка ручка і надійні док-станції для офісу/автомобіля.
Нове покоління F110 є частиною програми Getac Select®, яка об'єднує попередньо сконфігуровані надійні пристрої, програмне забезпечення, аксесуари і професійні послуги у комплексні рішення, які підвищують ефективність роботи у різних вертикалях і робочих сценаріях. Ось деякі приклади:
Для безперервної роботи складу потрібні оператори вантажопідйомників, які можуть працювати безпечно і ефективно у будь-який час. Для цього їм необхідні універсальні пристрої, що дозволяють орієнтуватися у складі, ідентифікувати товари, сканувати їх і транспортувати якомога швидше. F110 можна встановити на вантажопідйомник за допомогою надійної док-станції, а додатковий зчитувач штрих-кодів дозволяє легко сканувати продукцію на відстані. Для передачі важливих даних можна використовувати вбудовані можливості бездротового підключення F110, а утиліта безпеки водіння Getac Driving Safety Utility1 блокує призначений для користувача інтерфейс і екран пристрою, коли навантажувач знаходиться у русі, допомагаючи запобігти нещасним випадкам і підвищити безпеку співробітників.
Автомобільним технікам і механікам потрібні надійні пристрої, на які вони можуть покластися, щоб діагностувати проблеми, завантажувати дані та спілкуватися з клієнтами – і все це прямо в майстерні. Поєднання можливостей підключення F110, включаючи Wi-Fi 6 і WWAN 4G LTE/GPS, і вбудована веб-камера роблять спілкування з клієнтами швидким і легким, а обертовий ремінець на зап'ясток дозволяє безпечно переносити пристрій за будь-яких умов. Сенсорний екран LumiBond® 2.0 можна використовувати за допомогою стилуса, пальця, дігітайзера або рукавички, що допомагає оптимізувати продуктивність, а система моніторингу пристроїв (GDMS)1 компанії Getac дозволяє управляти всіма пристроями віддалено, підтримуючи їх в ідеальному стані.
Керіники виробничих цехів повинні мати постійний доступ до важливої оперативної інформації для забезпечення оптимального виробничого процесу. Їм також важливо мати можливість збирати й аналізувати дані з усього підприємства, для складання планів управління та прийняття майбутніх рішень. Завдяки численним можливостям підключення F110 (включаючи ThunderboltTM 4), міцності і надійним аксесуарам для перенесення ця інформація завжди буде у них під рукою. Утиліта зчитування штрих-кодів KeyWedge1 від Getac також дозволяє сканувати конкретні елементи обладнання одним натисканням, використовуючи задню камеру пристрою. Додатковий RFID-зчитувач дозволяє користувачам реєструвати поточний стан всіх робочих місць на об'єкті і передавати інформацію у системи управління для забезпечення повної видимості та контролю.

"Популярність міцних планшетів у останні роки невпинно зростає завдяки поєднанню функціональності, універсальності та простоти використання", – говорить Рік Хванг, президент бізнес групи захищених та відео рішень компанії Getac. "Із запуском нового покоління F110 ми повністю оновили лінійку наших флагманських планшетів другої половини 2020 року, яка складається з 10" UX10, 11 "F110 і 12" K120. Тепер у клієнтів на всіх вертикальних ринках є великий вибір провідних у галузі надійних рішень, що відповідають їх індивідуальним потребам ".
Нове покоління Getac F110 стане доступним для споживаців у вересні 2021 року.

Для отримання додаткової інформації щодо продуктів Getac, будь ласка, звертайтесь до менеджерів офіційного дистриб’ютора ELKO Ukraine.
Компанія Getac є ключовим дочірнім підприємством Бізнес-групи MiTAC-Synnex (річний обіг – 41,3 мільярда доларів США в 2020 році - котирується на Тайванській фондовій біржі (TSE 3005)). Компанія Getac була заснована у 1989 році як спільне підприємство з компанією GE Aerospace для виробництва продукції оборонної електроніки. Сьогодні бізнес компанії Getac включає в себе захищені ноутбуки, планшети та програмне забезпечення і відео рішення для військової галузі, поліції, пожежних, комунальних служб, автомобільної промисловості, виробництва, транспорту і логістики.
  1. Новини
  2. Нове покоління Getac F110 – зручність та універсальність міцного планшета у поєднанні з потужною продуктивністю ноутбука