Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти

Оновлення лінійки smart-телевізорів Gazer TV та навчально-мотиваційна програма для партнерів

ELKO_GAZER_news_ua
Британський виробник Android TV та автоелектроніки щороку випускає інноваційні продукти і оновлює ПЗ існуючих товарів. Цього разу оновлення торкнулися не лише програмної частини пристроїв, а й “хардверної”. Вже за кілька тижнів компанія Gazer представить пульт із функцією Voice Control.
Для ознайомлення партнерів з усіма новинками у лінійці Gazer, компанія заснувала власну Академію знань. Навчальна програма проходить на платформах Viber і Telegram із залученням бота та реальних фахівців Gazer.

Близько місяця студентам надсилають текстові та відеоматеріали, рекомендації аргументів для використання в процесі продажів, порівняльні таблиці й інтерактивні завдання. Отриману інформацію співробітники можуть переглядати в будь-який зручний для них час.

За бажанням керівництва до програми може додаватися мотиваційна складова. Практика показує, що елемент змагання значно покращує рівень знань серед продавців і позитивно впливає на загальні продажі у магазинах.

Аби долучитися до навчальної програми, партнер має надати відповідний запит до ELKO Ukraine, який ми передамо відповідальному менеджеру Gazer. Останній підготує індивідуальне посилання, що й буде поширюватися поміж співробітниками конкретної мережі для підключення їх до онлайн-академії знань.
ELKO_Gazer3
Аби кожен новий користувач Gazer TV мав змогу оцінити функціонал пристрою вже в перший день після покупки, компанія погодила умови співпраці із медіасервісом Divan TV.

Наразі клієнти всіх роздрібних магазинів, що здійснюють покупку будь-якої моделі телевізора Gazer отримують у подарунок 3 місяці користування промопакетом від Divan TV. Він надає доступ до широкої бібліотеки онлайн-кінотеатру та сотні телеканалів з опціями для інтерактивного перегляду.

Із майбутнім виходом Bluetooth-пульта здійснювати пошук фільмів на ТВ буде ще зручніше. Розробники вже оснастили опціональний пульт мікрофоном для голосового пошуку та зручними кнопками управління.
4K телевізори отримали оновлення ПЗ та перейшли на 9-ту версію Android. При розробці програмного забезпечення компанія сфокусувалася на кастомізації UX-дизайну, тож взаємодія з іграми та додатками на IPS екранах Gazer TV стала ще зручнішою.
  • Покращено графічний інтерфейс користувача;
  • Налаштування стали візуально більш зрозумілими;
  • Інтерфейс головної сторінки можна кастомізувати ще більше;
  • Реалізовано ширшу підтримку Bluetooth-пристроїв, зокрема, навушників;
  • Покращено продуктивність системи.
Як наслідок, глядачам стало ще простіше вибудовувати списки телеканалів, міняти розкладку додатків та персоналізувати загальний інтерфейс.
ELKO_Gazer2
В телевізорах Gazer з’явилися нові заставки – скрінсейвери. Арсенал статичних зображень розширили 4 цікавими опціями: слайд-шоу, режим відео, годинник та art mode.

У випадку слайд-шоу фото можуть показуватися по черзі або у випадковому порядку. В режимі відео можна обрати анімоване зображення водоспаду чи каміну із звуковим супроводом. У годинника є два варіанти відображення – цифровий і стрілочний. Додатково можна налаштувати яскравість підсвічування, а також вибрати денний або нічний режим відображення.

У режимі art mode користувачам надається вибір з 12 встановлених виробником картин. Особливо ефектно вони виглядають на 65 діагоналі із роздільною здатністю 4К. Увімкнути фонове зображення можна вручну, або автоматично – за встановленим таймером.
Нагадаємо, що лінійка Gazer TV складається із двох HD, трьох FullHD та чотирьох 4K моделей. 4К моделі Gazer TV працюють на 64-розрядній SoC (4 ядра Cortex-A53 із робочою частотою до 1100 МГц). Телевізори оснащені 2 ГБ оперативної пам'яті і 16 ГБ внутрішнього сховища. Цієї потужності достатньо для потокової трансляції контенту без частих підвантажень, а також для установки ігор з кеш-файлами.

ELKO Ukraine є офіційним дистриб'ютором Gazer TV в Україні. Ознайомитись з асортиментом продукції можна у нашому каталозі за посиланням.
ELKO_Gazer1
Gazer Limited – британська компанія, розробник і виробник автоелектроніки та Smart TV, заснована у 2004 році. На ринку України з 2010 року, виробляє більше 1000 моделей різних товарів автомобільної електроніки, входить до ТОП-4 в категорії автомобільних відеореєстраторів за даними GFK, є офіційним постачальником додаткового обладнання для найбільших автомобільних імпортерів в Україні (Audi, VW, Citroen і ін). Абсолютний лідер Європи і СНД в категорії мультимедійних систем за кількістю вироблених моделей (> 450). Компанія виробляє смарт-телевізори з 2017 року, надаючи 3 роки повної гарантії за умови реєстрації продукту на офіційному сайті бренду. В Україні усі товари Gazer обслуговує 54 сервісних центри, доступна гаряча лінія підтримки клієнтів – 0-800-301530.
  1. Новини
  2. Оновлення лінійки smart-телевізорів Gazer TV та навчально-мотиваційна програма для партнерів