Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти
eCom
про нас каталог новини контакти Стати партнером
Ru Ua

FSP Group оголошує про початок виробництва надтонкого адаптера Ultra-Slim 330W

Ultra-Slim-330W-FSP-ua
Всесвітньо визнаний виробник рішень в області живлення компанія "FSP Power Solution GmbH", офіційний представник FSP Technology на території України і країн СНД, рада повідомити про початок виробництва нової серії адаптерів Ultra-Slim 330W.
FSP Technology - це компанія-виробник рішень, чия продукція знайшла визнання у користувачів по всьому світу. Ми добре розуміємо, наскільки важливо, при виході нового продукту давати споживачам не тільки нові можливості - завдяки зменшеним розмірами зручніше транспортувати і використовувати пристрій, але і бути впевненим в якості адаптерів. Наша мета - дати нові можливості за привабливою ціною.
Карим Ласкрі Директор з продажу на території України і країн СНД компанії FSP Technology
Адаптери компанії FSP Group стали ще тонше. Тепер товщина становить лише 27мм, що на 35% менше ніж минуле покоління, при його високому показнику потужності в 330Вт. Це суттєва перевага дозволить доставити живлення туди, де раніше це було неможливо. Новий адаптер володіє безвентиляторною, запобігаючею шуму конструкцією і, в поєднанні з активною схемою PFC, гарантує стабільну роботу в будь-яких умовах.
  • Захистом від перегріву
  • Захистом від перенапруги
  • Захистом від надструмів
  • Широким діапазоном вхідної робочої напруги 100-240В
  • Пилонепроникною конструкцією корпусу
Ultra-Slim 330W відповідає світовим стандартам безпеки, таким, як CoC Version 5 Tier 2, IEC 62368-1, і стане ідеальним рішенням для систем ІПК, POS систем, зарядних систем, HMI, AIO і ін.
У новій лінійці дві моделі адаптерів:
fsp_data
Піонер індустрії виробництва блоків живлення для ПК, який першим в світі випустив блок живлення стандарту ATX, фундаменту сучасного виробництва ПК, компанія FSP Group і сьогодні виробляє надійні інноваційні блоки живлення для великого спектру пристроїв обчислювальної техніки. Використання продукції FSP Group світовими виробниками обчислювальної техніки служить безумовним визнанням розумної якості виробів і відмінною умовою щодо підтримки і співпраці.
  1. новини
  2. FSP Group оголошує про початок виробництва надтонкого адаптера Ultra-Slim 330W