Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти

Комп'ютерні корпуси FSP серій CMT і CST від всесвітньо відомого виробника блоків живлення компанії FSP Group стали доступні українським покупцям

FSP_cases_ELKO_UA
Компанія FSP Power Solution GmbH, офіційний представник FSP Technology на території України, повідомляє про початок продажів високоякісних корпусів для персональних комп'ютерів серій CMT і CST. Корпуси серій CMT і CST вже доступні зі складу офіційного дистриб'ютора в Україні, компанії ELKO.
Лінійка корпусів серії FSP CMT включає в себе 9 моделей: CMT 110, CMT 120, CMT 130, CMT 230, CMT 240, CMT 260, CMT 270, а також унікального корпусу T-WINGS - CMT 710 (gold), CMT 710 (red). Лінійка CST представлена моделлю CST 110. Всі корпуси виготовлені з якісного, міцного, сталевого сплаву SPCC, велика частина також оснащена панелями з загартованого скла та фильтрами.
fsp-cases
Наша компанія робить все, для забезпечення наших клієнтів найкращим, високоякісним обладнанням. Сьогодні розпочався продаж корпусів двох серій, CMT і CST - це ще одна сходинка в становленні FSP Group на українському ринку.
Олег Рижих Менеджер з продажу компанії FSP в Україні та країнах СНД
Володіючи оптимальним розташуванням слотів для внутрішніх компонентів, а також попередньо встановленими вентиляторами, кожен корпус з представлених лінійок стане відмінним варіантом для складання комп'ютера як для домашнього так й для корпоративного використання.


Піонер індустрії виробництва блоків живлення для ПК, який першим у світі випустив блок живлення стандарту ATX, фундаменту сучасного виробництва ПК, компанія FSP Group і сьогодні виробляє надійні інноваційні блоки живлення для великого спектра пристроїв обчислювальної техніки. Використання продукції FSP Group світовими виробниками обчислювальної техніки служить безумовним визнанням розумного якості виробів і відмінних умов щодо підтримки та співпраці.

Крім того, компанія FSP Group, створюючи міжнародний зелений бренд, постійно здійснює науково-дослідну діяльність, розвиває альтернативну енергетику, створюючи надефективні продукти з оптимальним терміном служби.

Прагнучи до філософії сталого еколого-соціально-економічного розвитку, FSP Group створює міжнародний зелений бренд, слідуючи концепції БЕЗПЕКА, СТАБІЛЬНІСТЬ, ЕКОНОМІЧНІСТЬ - тим самим виконуючи корпоративні соціальні зобов'язання.
  1. Новини
  2. Комп'ютерні корпуси FSP серій CMT і CST від всесвітньо відомого виробника блоків живлення компанії FSP Group стали доступні українським покупцям