Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти
eCom
про нас каталог новини контакти Стати партнером
Ru Ua

Огляд комп'ютерного корпусу FSP CMT270

FSP_CMT270_ua
Вашій увазі огляд чергової новинки від компанії FSP Group - комп'ютерного корпусу FSP CMT270, що вже доступний для замовлень в нашій системі eCom або безпосередньо через вашого менеджера в ELKO.
FSP CMT270 – типовий представник 2-їй серії корпусів від FSP: строгі лінії, глибокий чорний колір і відсутність зайвих химерних деталей у дизайні. Такий корпус однаково гарно пасуватиме як до стильного офісу, так і до столу просунутого геймера. Відмінні можливості для модінгу – ще одна характерна риса цієї серії корпусів.

Корпус – строгий на вигляд, але в той же час зроблений згідно з останньою технологічною модою: повнорозмірний комп'ютерний корпус формату Midi-Tower (тобто з підтримкою материнських плат Full-ATX і менше). Основа корпусу виконана з досить товстої листової сталі SPCC, покритої матовою антистатичною чорною фарбою; є строгий логотип на передній панелі. Сама ж передня панель виготовлена з пластику з перфорацією (приблизно 1/3) для кращого повітрозабору (якщо не вистачає пасивного притоку повітря, то можна встановити три 12-ти сантиметрові вентилятори).
s03_case_open
Бокова панель FSP CMT270 зроблена прозорою і з досить сильним тонуванням – це загартоване скло, стійке до подряпин і ударів помірної сили. При чому кріпиться скло взагалі без гвинтів. Цікаво, що відсік для блоку живлення зроблений глухим і не проглядається через скло для більшої акуратності екстер'єру ПК. Корпус піднятий на високих і широких ніжках, завдяки чому поліпшується повітрозабір знизу, і до того ж корпус стає більш стійким.
Зверху видувні отвори корпусу FSP CMT270 прикриті легкозмінним пиловим фільтром на магнітах – сюди можна встановити пару 12-ти сантиметрових вентиляторів або двосекційну водяну систему охолодження з 24-х сантиметровим радіатором. Але якщо ви віддаєте перевагу повітряному охолодженню процесора, то в корпус без проблем встановлюється кулер висотою аж до 17 см. Вміститься і парочка 2.5-дюймових і стільки ж 3.5-дюймових накопичувачів. Максимальна ж довжина відеокарти становить 32.5 см (треба враховувати, що інколи зустрічаються довші).
На верхній панелі FSP CMT270 знаходяться чотири USB-порти (по два 2.0 і 3.0 версій) і окремо виділена (а не поєднана з Reset) кнопка перемикання профілів RGB-підсвічування. У комплекті з корпусом постачається лише один 12-ти сантиметровий вентилятор, зате з адресним ARGB-підсвічуванням (кожен світлодіод може мерехтіти своїм кольором), а також LED-хаб з можливістю синхронізації з материнськими платами всіх найбільших виробників.
Більше інформації про корпуси FSP CMT270 дивіться тут
 • Якісний і стильний корпус від відомого виробника блоків живлення/
 • Універсальний дизайн - для офісу і для дому/
 • Широкі можливості для моддінгу - ARGB вентилятор і LED контролер вже встановлені.
 • товста сталь,
 • прозоре бокове вікно із загартованого скла з безгвинтовим кріпленням,
 • можна розмістити процесорний кулер 17 см,
 • пилові фільтри на магнітах (верхній, передній, блоку живлення),
 • встановлені 12-см вентилятори: з ARGB-підсвічуванням позаду і звичайні - попереду, LED-хаб.
 • довжини відсіку відеокарти 32.5 см в деяких випадках може виявитися недостатньо.
 1. новини
 2. Огляд комп'ютерного корпусу FSP CMT270