Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти
eCom
про нас каталог новини контакти Стати партнером
Ru Ua

Огляд комп'ютерного корпусу FSP CMT240

FSP_CMT240_ua
FSP CMT240 – універсальний комп'ютерний корпус із стриманим дизайном, який впишеться практично в кожну квартиру або офіс.
 • строгий дизайн,
 • прозоре бокове вікно із загартованого скла з безгвинтовим кріпленням,
 • поміщається процесорний кулер 17,9 см,
 • пилові фільтри на магнітах (верхній і блоку живлення),
 • 2 зовнішніх відсіки для пристроїв 5,25"
 • обмежене оснащення – вентилятор на фронтальну панель і/або ще один фільтр був би не зайвим.
Монолітна фронтальна панель чорного кольору з двома зовнішніми відсіками 5,25" – оригінальне рішення на сьогоднішній день. Для прихильників "олд скул", які ще не розлучились з оптичними приводами, додано дві підсвітки ніжно-блакитного кольору: одна знизу і друга біля кнопки живлення. Логотип FSP на передній панелі внизу не залишає сумнівів щодо походження. Але і без цього вгадується корпус 2-ї серії відомого виробника: строгі лінії, глибокий чорний колір і відсутність зайвих деталей.
fsp_cmt_240_1

Сам корпус виготовлений за останньою модою: повнорозмірний, формату Midi-Tower (тобто з підтримкою материнських плат до Full-ATX). Матеріал – досить товста листова сталь SPCC. Сумісні блоки живлення – ATX до 210 мм, що передбачає великий простір для вибору. Розташування блоку живлення – по-сучасному, нижнє.

На бічній панелі розташоване "оглядове" вікно, що дозволяє спостерігати за роботою комп'ютера. Це хороший спосіб "підняти" рівень корпусу. Адже навіть при корпоративному використанні і мінімумі підсвічування всередині наявність вікна злегка одомашнює комп'ютер, роблячи його більш дружнім.
Всередині корпус – просторий. Він найбільш об’ємний із всієї 2-ї серії корпусів, що представлені на ринку. Зручно збирати, гарне охолодження компонентів. Допускається встановлення процесорних кулерів висотою до 179 мм – так, що можна знайти відмінну "башту" собі в комп'ютер.

Повітроохолоджувачі розташовані по боках передньої панелі, і якщо пасивного притоку повітря недостатньо, то можна встановити додатково 3 вентилятори розмірами 120 мм або 140 мм. Або, якщо використовується водяне охолодження, передбачене встановлення радіатору 240 мм.

Корпус FSP CMT240 універсальний в підтримці накопичувачів – від вже практично раритетних 5,25" до 3,5" і 2,5". Передбачена установка по 2 шт кожного з цих типів накопичувачів. Посадкових місць для карт PCI-e – 7, як і в інших корпусах серії. Досить для практично будь-якої системи. Розміри корпусу дозволяють використовувати відеокарти довжиною до 373 мм, що дає можливість обирати практично з усього спектру пристроїв на ринку.
fsp_cmt_240_2
Панель із зовнішніми інтерфейсами розміщена на передній грані корпусу, з ергономічним кутом нахилу 60 градусів, що зручно при використанні. На панелі розташовані:
 • 2 роз'єми USB 3.0;
 • 2 роз'єми USB 2.0;
 • аудіо-вхід для мікрофона;
 • аудіо-вихід для навушників;
 • кнопки Reset і перемикання профілів підсвічування (роздільні).
Панель стандартна на сьогоднішній день, але зручна і обладнана всією необхідною функціональністю. Як і всі корпуси серії, дана модель має фільтри на магнітних кріпленнях: вгорі та на блоці живлення.
 • Якісний і просторий корпус від відомого виробника блоків живлення
 • Строгий дизайн – для офісу і для дому
 • Підтримка всіх видів накопичувачів: 5,25", 3,5", 2,5 "
 1. новини
 2. Огляд комп'ютерного корпусу FSP CMT240