Експертна думка про тенденції в кібербезпеці

Expert_opinion_Roman_Chornenkiy_ELKO
Компанія Gartner випустила оновлений звіт щодо рішень для захисту кінцевих точок - Magic Quadrant for Endpoint Protection Platforms. Trend Micro є лідером у цьому дослідженні.
Керівник напряму інформаційної безпеки ELKO Ukraine Роман Чорненький проаналізував звіт Gartner та підготував свої висновки.
"Ми, як дистриб’ютор, постачаємо в Україну рішення компанії Trend Micro, яка в цьому році відсвяткує своє 35-ти річчя від дня заснування та рішення якої майже два десятки років поспіль визнаються лідером дослідження Gartner Magic Quadrant for EPP.

У дослідженні Gartner хотілося б звернути особливу увагу на інвестиції в кібербезпеку. Компетентний спеціаліст з інвестування, перед тим як давати поради, буде цікавитися метою інвестицій та терміном, за який ви розраховуєте досягти дану мету.

Рішення класу ЕРР є ключовим для побудови стійкої системи кібербезпеки. Тому, вибираючи рішення на ринку, слід розуміти, що це інвестиція у побудову захисту на довгий термін. Технології розвиваються швидше, ніж бюджетні можливості та наявність компетентних спеціалістів в компанії, то ж організаціям треба перестати бігти за новими технологіями або сфокусуватися на них, заклавши цикл експлуатації 5 років.

Сьогодні технології, на яких фокусуються замовники – це рішення класу XDR, саме на консолідацію рішень захисту слід приділяти увагу, окрім технічних характеристик продуктів. Це підтверджує нещодавнє дослідження Gartner, Inc., яке показало, що 75% організацій здійснюють консолідацію постачальників безпеки у 2022 році.

Всі лідери у даному досліджені мають функціонал XDR. По висновкам Gartner десь він більш зрілий, десь менш. Але зараз замовникам слід розглядати свій шлях побудови системи над консолідацією рішень в рамках розвитку платформи XDR. Саме XDR здатна справлятися з «людською нерозумністю», а разом з SIEM/SOAR дозволить зосередитися на автоматизації процесів безпеки".
Gartner_2022_Magic_Quadrant_for_Endpoint_Protection_Platforms
Source: Gartner (December 2022)
  • Trend Micro отримала дуже високі оцінки за широту своїх пропозицій і той факт, що, крім основних платформ EDR та XDR, компанія забезпечує управління пристроями та додатками, підтримку мобільних та промислових систем управління, DLP, безпеку зберігання та послуги з захисту ізольованого програмного середовища у відокремленій мережі.
  • Trend Micro підтримує широкий спектр варіантів Linux та застарілих серверних платформ. Крім того, він підтримує інтеграцію зі своїм спільним підприємством TXOne, яке займається захистом операційних технологій та кінцевих IoT-точок.
  • Trend Micro представила рішення для управління поверхнею атаки, орієнтоване на виявлення та внесення даних про ризики поверхні атаки до інформаційної панелі кількісних ризиків на рівні організації.
  • Trend Micro отримала високі оцінки загальної життєздатності. Ця публічна компанія, зареєстрована на Токійській фондовій біржі, має глобальне охоплення, постійну клієнтську базу та стійкі фінансові показники.
  • Інтеграція рішень Trend Micro у платформу XDR є найпоширенішою на ринку серед її власних продуктів.
Trend Micro - це єдиний виробник з квадранту лідерів на ринку, що пропонує рішення, які можуть бути розгорнуті в хмарі та/або розгорнуті локально в дата-центрі компанії. Так, «озеро даних» та функціонал XDR, може бути «заземленим» у замовника та працювати без доступу до глобальної мережі! у випадку, коли такий доступ обмежений. Це питання актуально для державних органів та захисту критичної інфраструктури України.
Роман Чорненький Керівник напрямку Інформаційної безпеки ELKO Ukraine
Звертайтеся до менеджерів офіційного дистриб'ютора ELKO Ukraine за консультацією з технічних питань, за допомогою в пре-сейлах і презентаціях, в питаннях тестування і покупки рішень Trend Micro, в формуванні потреб і комерційних пропозицій, проведення навчання та інше.
  1. Новини
  2. Експертна думка про тенденції в кібербезпеці