Вітаємо!
Скористайтесь іншим браузером, щоб переглянути наповнення цієї сторінки. Ми радимо використовувати Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge або Safari.

вул. Козацька, 120/4, корпус «Ж», 1-й поверх, Київ, 03022, Україна


+38 044 461 9670
elko@elko.ua

OPPO Enco Air 2 Pro – нові TWS бездротові навушники

OPPO_Enco_Air2_pro_2
OPPO Enco Air 2 Pro – нові TWS бездротові навушники з шумопоглинанням – занурюйся у звучання!
Навушники завдяки розміру динаміка з новими 12,4мм титанізованими динаміками з великою діафрагмою, які мають зону вібрації на 89% більшу, ніж у типових 9мм динаміків з діафрагмою¹ забезпечують глибші баси та ширше звукове поле, створюючи ефект занурення.
oppo_enco_air2-pro
Завдяки 12,4-мм діафрагмам, покритим титаном для підвищення жорсткості, навушники працюють із надзвичайною потужністю, зберігаючи високий рівень музичних деталей. Огортай себе кожним звуком.
oppo_enco_air2-pro-2
Спеціальна технологія басів робить звук Enco Air2 Pro глибшим і насиченішим, ніж звичайні навушники без технології басів. Насолоджуйся кожною музичною миттю з Enco Air2 Pro!
oppo_enco_air2-pro-3
Втомився від навколишнього шуму під час поїздки або на роботі? Увімкни ANC, щоб зануритися у музику.
Режим прозорості є стандартним для цього флагманського продукту. Просто торкнись та утримуй навушник, щоб перемикатися між режимом ANC і прозорістю при спілкуванні з іншими.
Експерти з акустики OPPO Blu-ray налаштували Enco Air2 Pro і створили два нових професійних звукових ефекти Enco Live: захоплюючий «Посилення басів» і кристально чистий «Вокальні». Обери попереднє налаштування звуку через Bluetooth лише одним дотиком, щоб слухати свої пісні так, як вони повинні бути почуті.
oppo_enco_air2-pro-5
Enco Air2 Pro оснащений двома мікрофонами з шумопоглинанням і АІ алгоритмом шумопоглинання під час дзвінків, який значно покращує чіткість голосу під час дзвінків, тож ти завжди можеш чути та бути почутим.
oppo_enco_air2-pro-4
Одного заряду вистачає на 7 годин прослуховування, а з зарядним кейсом можеш слухати до 28 годин. Слухай улюблену музику та грай в ігри, не турбуючись про заряд акумулятора.

Навушники підтримують інтелектуальне виявлення у вухах, щоб автоматично призупиняти або відновлювати відтворення аудіо, коли виймаєш або знову вставляєш у вуха.
Завдяки спеціальній діагональній конструкції навушники компактні, незважаючи на наявність великих мембранних драйверів. Ергономічний обтічний дизайн і зручні для шкіри силіконові вкладиші, які доступні в трьох розмірах, забезпечують зручну посадку у вусі. Крім того, інноваційний корпус виглядає напівпрозорим коли заломлює світло, що робить його ідеальним аксесуаром.
oppo_enco_air2-pro-7
oppo_enco_air2-pro-6
Enco Air2 Pro має клас захисту від пилу та води IP54. Насолоджуйся музикою
Після одноразового створення пари з пристроєм, навушники автоматично підключаться при відкритті кейсу.
  1. Новини
  2. OPPO Enco Air 2 Pro – нові TWS бездротові навушники