Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти
eCom
про нас каталог новини контакти Стати партнером
Ru Ua

ELKO Ukraine тепер є офіційним імпортером планшетів Huawei

ELKO Ukraine оголошує про підписання контракту з компанією Huawei — світовим лідером в галузі інформаційно-комунікаційних технологій і одним з провідних виробників споживчих пристроїв.
За умовами договору ELKO отримує статус єдиного на сьогодні імпортера планшетів Huawei та аксесуарів до них на ринку України.

Серед продукції, що постачається, — новітні планшети виробника M5 lite, T5 10, T3 10, які вигідно відрізняються від конкуруючих виробів високою продуктивністю, надійністю, оригінальним дизайном і прийнятною ціною.
Ми пишаємося тим, що тепер можемо запропонувати українському ринку високоякісну продукцію провідного світового виробника Huawei. На першому етапі ELKO Ukraine постачатиме новітні та найкращі в галузі планшети Huawei, а також аксесуари до них. Водночас ми орієнтовані на подальше поглиблення співпраці і розширення асортименту продукції виробника.
Кирило Костанян Керівник напряму «Смартфони і планшети» в ELKO Ukraine
На сьогодні Huawei посідає друге місце на світовому ринку за обсягом продажів смартфонів — такі дані наводить у своєму дослідницькому звіті за 2 кв. 2018 року міжнародна аналітична компанія IDC. Світове визнання підтверджує якість і надійність рішень виробника, а також відповідність характеристик продукції очікуванням покупців.

Унікальні переваги рішень Huawei для користувацького сегменту забезпечуються за рахунок використання власних технологічних розробок, серед яких фірмові процесори Kirin, власний інтерфейс користувача Emotion UI, найкращі на ринку камери, штучний інтелект і багато іншого. Крім того, компанія надає великого значення зовнішньому вигляду продукції, розроблення якого здійснюють власні дизайнерські центри, досягнення яких нерідко задають тренд усієї галузі.
Компанія Huawei, будучи світовим технологічним лідером, відводить ключову роль наукомістким розробкам, щороку вкладаючи величезні кошти в створення нових рішень. Так, в у 2017 році на R&D було виділено понад 15 % всього доходу компанії. Настільки великі інвестиції дозволяють залучати найкращих інженерів галузі та застосовувати найпередовіші досягнення науки і техніки в процесі створення нових продуктів. Це, у свою чергу, дає можливість якомога краще досягати цілей нашої місії, яку ми бачимо в створенні нової цінності для користувачів пристроїв Huawei, збагачуючи їхнє спілкування і покращуючи якість життя.
Кевін Чжоу Начальник підрозділу Huawei Consumer BG в Україні
Відзначимо також, що сервісна підтримка та гарантійне обслуговування пристроїв Huawei здійснюються по всій Україні завдяки наявності понад 2500 точок прийому. Продукція компанії, зокрема кращі в галузі планшети M5 lite, T5 10, T3 10, вже доступна для партнерів по каналах ELKO Ukraine.
Корпорація Huawei — світовий лідер в галузі інформаційно-комунікаційних технологій, постачальник пристроїв № 2, згідно з даними IDC за 2-й квартал 2018 року. Продукція компанії представлена більш ніж у 170 країнах. У компанії 16 дослідницьких центрів по всьому світу.
Huawei Consumer BG — підрозділ компанії з виробництва споживчої електроніки: смартфони та планшети, роутери та модеми, а також інше обладнання, що поєднує в собі інноваційні технології і стильний дизайн. Компанія — один зі світових лідерів з постачань смартфонів. На українському ринку присутня з 1998 року. Сьогодні більшість операторів як мобільного, так і фіксованого зв’язку України користується і довіряє якості пристроїв Huawei. За час присутності компанії на ринку мільйони українців стали власниками пристроїв Huawei. Офіційне сервісне обслуговування здійснюється з 2007 року і є на всій території країни.