Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти
eCom
про нас новини контакти Стати партнером
Ru Ua

ELKO Ukraine розширює співпрацю з Western Digital і стає дистриб’ютором SanDisk

ELKO Ukraine розширює співробітництво зі світовим лідером у сфері виробництва накопичувачів інформації — компанією Western Digital. Згідно з умовами нового договору, ELKO стає дистриб’ютором рішень бренду SanDisk на території чотирнадцяти країн, серед яких Україна, Білорусь, країни Балтії, Казахстан, Грузія, Вірменія, Словенія, Молдова, Чорногорія та інші.
Цей крок став логічним етапом у розвитку довгострокового та ефективного співробітництва між ELKO Group і Western Digital. Тепер партнерам дистриб’ютора доступний весь асортимент продукції SanDisk, зокрема широкий спектр рішень для користувачів будь-якого рівня. Серед найбільш популярних рішень вендора: компактні карти пам’яті різних форматів, USB-накопичувачі, твердотілі диски для індивідуальних і корпоративних користувачів, а також ціла низка інших розробок.

Характерна особливість девайсів американського виробника — використання власних інноваційних технологій зі збереженням ринкової ціни на пристрій.
Компанія ELKO Group давно і продуктивно співпрацює з найбільшим світовим виробником пристроїв для зберігання інформації Western Digital. А додавання до нашого портфеля рішень під брендом SanDisk не тільки розширить асортимент, а й посилить наше партнерство. При цьому наші партнери отримають можливість доступу до всього спектру рішень світового лідера Western Digital, а також великі переваги: конкурентоспроможну ціну, оперативну логістику та доступність широкого асортименту продукції SanDisk на нашому локальному складі.
Катерина Скатерна Продакт-менеджер ELKO Ukraine
Підписанням дистриб’юторської угоди, в межах якої ELKO постачатиме рішення SanDisk на ринки чотирнадцяти країн, ми відкриваємо нову главу в історії нашого тривалого і взаємовигідного співробітництва. Ми впевнені, що партнери ELKO належно оцінять розробки SanDisk, а також зможуть вирішити за їх допомогою будь-які актуальні завдання, пов’язані з побудовою продуктивних, ефективних, надійних і економічно вигідних систем зберігання.
Ірина Темченко Регіональний представник Western Digital в Україні
Повний спектр рішень SanDisk вже доступний для замовлення у компанії ELKO Ukraine.
Western Digital створює умови для ефективної роботи з даними. Інноваційні розробки компанії допомагають замовникам здійснювати збирання, зберігання, доступ і трансформацію найрізноманітніших даних. Де б не використовувалися ці дані, починаючи з передових центрів оброблення даних і закінчуючи мобільними датчиками і персональними пристроями, наші провідні галузеві рішення дозволяють максимально повно розкрити їхній потенціал. Рішення Western Digital® для роботи з даними випускаються під брендами G-Technology™, Ultrastar, SanDisk®, Tegile™, Upthere™ і WD®.