Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти

ELKO Ukraine провела партнерський IT TREND FORUM 2018/ фотозвіт

It-trend-2018-7
Компанія ELKO Ukraine, один з найбільших українських дистриб’юторів ІТ-продуктів, рішень і експертних сервісів, що працює на ринку вже 20 років, 9 листопада провела захід для партнерів ELKO IT TREND FORUM. Участь у заході взяли понад 350 осіб — партнери, представники вендорів, запрошені експерти. Гостей приймав столичний Pochayna Event Hall.
It-trend-2018
Головним завданням форуму традиційно є знайомство з ключовими тенденціями та прогнозами розвитку ІТ-індустрії, обговорення впливу технологій на життя людей і бізнес, визначення найбільш перспективних напрямів діяльності.

Цього року захід проходив під девізом Powered by People. Сьогодні завдяки стрімкому розвитку технологій звички та уподобання споживачів динамічно змінюються, трансформуються цілі галузі. Це, у свою чергу, прискорює технічний прогрес. Однак у цих перегонах технологій важливо не забувати, що вони створюються для спрощення життя людини. Технології для людей, а не навпаки.
It-trend-2018-3
Ми живемо в епоху капіталізму на стероїдах. Темп життя постійно зростає. Проте технології не є самоціллю. Важливо використовувати їх з розумом. При цьому завжди треба пам’ятати про людяність. Саме тому серед ключових здібностей майбутнього сьогодні називають креативність і критичне мислення. Важливим є баланс. Глобалізація має врівноважуватися регіоналізацією, а науково-технічний прогрес — людяністю. На чолі слід ставити потреби людей. Тому, будуючи бізнес, група компаній ELKO у першу чергу піклується про розвиток працівників і партнерів.
Свенс Динсдорфс Генеральний директор ELKO Group
Для постійного руху вперед людині потрібні знання, енергія і натхнення. Щоб допомогти партнерам спільними зусиллями досягати успіху, ELKO Ukraine і проводить свої щорічні зустрічі. До програми ELKO IT TREND FORUM 2018 входили три тематичні сесії з дискусійними панелями, стислими доповідями вендорів та експертів з різних сфер.

Упродовж дня 20 спікерів говорили про основні тренди та новинки ІТ-індустрії. Зокрема, йшлося про рішення для створення «розумних» будинків і міст, інновації в освіті, стратегії розвитку цифрової держави. Учасники форуму обговорювали, як технології змінюють суспільство і бізнес, як досягати успіху в умовах цифрової трансформації і які зміни можуть надати конкурентних переваг в сучасних умовах.

До уваги учасників була представленаекспозиція інноваційних продуктів і рішень, пропонованих ELKO і партнерами форуму — компаніями Intel, Lenovo, Microsoft, Ridango, Seagate, Western Digital, а також 2N, Axis Communications, Adata, Ajax Systems, Aukey, Bosch, Eaton, Getac, INNO3D, Micro Focus, Milestone, MSI, NAS, Neurotechnology, Netis, Sapphire, Supermicro, Toshiba.
Нагадаємо, сьогодні ELKO Group представляє широкий спектр ІТ-продуктів, рішень і сервісів понад 220 виробників для майже 8 тис. партнерів у 31 країні Європи і Центральної Азії. Лише за останній рік дистриб’юторський портфель ELKO Ukraine поповнився друкувальними пристроями Toshiba TEC, планшетами Huawei, твердотілими накопичувачами SanDisk, пристроями візуалізації ViewSonic, проектними рішеннями Samsung і Lenovo Data Center Group, системами контролю доступу 2N, обладнанням для конференц-залів Arthur Holm, джерелами безперебійного живлення Eaton, мережевими рішеннями Netis Systems та ін. Частина цих рішень була представленана нашому стенді в межах ELKO IT TREND FORUM 2018.
It-trend-2018-6
Департамент проектної дистрибуції ELKO Ukraine пропонує повний комплекс послуг, компетенцій і ресурсів для вирішення індивідуальних бізнес-завдань клієнтів. Включаючи експертизу в галузі серверів, мережевого обладнання та систем зберігання даних, систем безпеки, зокрема системи відеоспостереження, відеоаналітики, контролю доступу; послуги аудиту і модернізації наявних ІТ-систем, а також підбирання найбільш придатних рішень для різних завдань і тестування прототипів.

З огляду на величезний асортимент ELKO Ukraine відкрила влітку цього року центр компетенцій Smart Center, де ознайомлює партнерів і кінцевих замовників із різними комплексними рішеннями і проводить навчання. За його допомогою компанія активно просуває актуальні розробки в галузі кібербезпеки, відеоспостереження та аналітики, біометричної ідентифікації, інфраструктури ЦОД, хмарних рішень, конгрес-систем, інтелектуальних будівель і розумного міста, а також у сфері інтернету речей.
It-trend-2018-4
Наш форум — не тільки про технології та тенденції. Він також про людські взаємини. За 20 років роботи на українському ІТ-ринку ми навчилися цінувати найголовніше, що об’єднує людей, — довіру. Я щиро вдячна партнерам, які в далекому 1998 р. повірили молодій команді, яка розпочинала бізнес ELKO в Україні, поділилися досвідом і підтримали, завдавали темп нашого розвитку. Завдяки цьому ми досягли чималого і зможемо ще більше. Для нас завжди було важливим прагнення виправдати довіру партнерів. Я бажаю вам натхнення на нові ідеї і можливості для успішного розвитку бізнесу.
Анжеліка Рубєжова Директор ELKO Ukraine
На завершення форуму відбулася панельна дискусія «Відчути майбутнє. Глобальні тренди, що трансформують ринки», в межах якої представники компаній ELKO, Lenovo, Seagate і Microsoft обговорювали актуальні тенденції і можливості, що відкриваються для бізнесу. Резюмуючи дискусію і форум у цілому, Юлія Ратушна, керівник групи продакт-менеджерів ELKO Ukraine, зазначила:
It-trend-2018-5
Ми вдячні всім нашим вендорам і партнерам, з якими ми робили бізнес перші 20 років. Нам випало жити в часи, коли технології розвиваються стрімко як ніколи. Від цього нікуди не подітися. Всі ми, так чи інакше, є частиною цього процесу. Враховуючи спеціалізацію на ІТ, нам залишається тільки відкрити очі та серце новим технологіям і стати для них провідником, забезпечити підтримку прийдешнім змінам. Ну, і намагатися заробити на цьому. Роботи в нас в осяжному майбутньому буде багато. Єдине, що нам потрібно робити, — це не переставати вчитися. А також важливо пам’ятати, що все це робиться людьми і для людей. Людина завжди має залишатися в центрі цих змін. І я сподіваюся, в наступні 20 років ми всі разом побачимо, як новітні технології змінюють наше життя на краще
  1. Новини
  2. ELKO Ukraine провела партнерський IT TREND FORUM 2018/ фотозвіт