Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти
eCom
про нас каталог новини контакти Стати партнером
Ru Ua

ELKO Ukraine починає поставки в Україну IoT-рішень TEKTELIC Communications

ELKO_Tektelic_UA
Компанія ELKO Ukraine — один з провідних Value Added дистриб'юторів ІТ-продукції та комплексних рішень, оголошує про початок поставок на український ринок інноваційних IoT-рішень канадської компанії TEKTELIC Communications.
Компетенції виробника найбільш сильні в області розробок на основі LoRaWAN. Компанія TEKTELIC пропонує найширший набір продукції, що використовує дану технологію: функціональні і надійні шлюзи, сенсори та спеціальне програмне забезпечення для Інтернету речей. Завдяки широкому застосуванню інновацій та власних ноу-хау, рішення TEKTELIC можуть бути використані для побудови IoT-мереж будь-якого масштабу.

Сьогодні продукція виробника використовується на всіх населених континентах і відповідає вимогам надійності для обладнання класу Carrier Grade (рівень доступності 99,999%). Наприклад, пристрої, призначені для вуличного застосування, можуть працювати в діапазоні температур від -40 °C до + 70 °C, а їх пило- та вологозахищеність відповідає вимогам IP67. Також, в портфоліо компанії є рішення для створення побутових і домашніх IoT-мереж.

Рішення TEKTELIC широко використовуються в проектному бізнесі, тому, поряд з окремими пристроями, компанія пропонує також комплексні системи для різних вертикальних ринків, таких як: «розумне місто» і «розумна будівля», АПК, видобувна промисловість, транспорт, охорона здоров'я, логістика, ЖКГ та інші.
Наприклад, в області автоматизації комунальних систем, знаходять застосування бездротові лічильники газу, води і електрики, які можуть використовуватися для оперативного і високоточного обліку витрати ресурсів.

У сільському господарстві розробки TEKTELIC на базі технології LoRaWAN дозволяють здійснювати відстеження активів, моніторинг навколишнього середовища, контроль вологості грунтів, управління поливом, точне землеробство і т.д.

В умовах «розумного міста» за допомогою рішень на базі технології LoRaWAN можна здійснювати управління трафіком, паркінгами, освітленням, оперативно відстежувати якість повітря, стан інженерних споруд (наприклад, мостів) і т.д. Сфера застосування подібних IoT-систем сьогодні дуже широка і вона постійно розвивається.
Одною з головних переваг TEKTELIC є те, що компанія самостійно здійснює розробку і виробництво своєї продукції. Це, з одного боку, дозволяє повністю адаптувати її до завдань конкретного замовника, а з іншого, забезпечує надання максимально ефективної технічної підтримки. Більше того, компанія має два центри розробки і техпідтримки в нашій країні, які знаходяться в Києві і Львові.
У свою чергу, компанія ELKO Ukraine, як офіційний дистриб’ютор TEKTELIC, надає партнерам повний спектр професійних сервісів серед яких:
  • консультації експертів;
  • кваліфікована допомога у визначенні завдання і підборі рішень;
  • підтримка партнерів в питаннях захисту проекту;
  • навчання партнерів і співробітників кінцевого замовника;
  • організація презентацій та надання демонстраційного обладнання для тестування;
  • допомога і підтримка запуску пілотних проектів.
Ринок IoT динамічно розвивається в усьому світі. Ця тенденція відчувається і в нашій країні. Вже зараз з боку великих українських компаній існує чималий інтерес до розробок на базі Інтернету речей. ELKO Ukraine завжди прагне до того, щоб пропоновані рішення максимально відповідали завданням замовників — не тільки на поточний момент, але і з урахуванням майбутніх змін. В цьому відношенні компанія TEKTELIC є оптимальним партнером, який будучи одним зі світових лідерів у своїй сфері, постійно розвиває власні рішення, а також надає всебічну технічну підтримку проектів
Юлія Турчина Керівник департаменту проектної дистриб’юції ELKO Ukraine
Повний спектр IoT-рішень TEKTELIC Communications, включно з інноваційними шлюзами KONA Macro, KONA Micro, KONA Micro Lite, «розумними» сенсорами KONA All-in-One Office/Home Sensor і т.д., вже доступний для замовлення партнерам ELKO Ukraine.
TEKTELIC Communications Inc. — це провідний світовий постачальник кращих в своєму класі шлюзів, сенсорів і спеціальних додатків, для побудови мереж IoT. Штаб-квартира компанії розташована в канадському Калгарі. TEKTELIC є світовим експертом в сфері комплексних IoT-рішень на базі технології LoRaWAN. Діяльність компанії охоплює всі етапи життєвого циклу продукції — від проектування і виробництва до технічного супроводу та підтримки. IoT-рішення TEKTELIC охоплюють широкий діапазон вертикальних ринків, в числі яких: промисловість, сільське господарство, «розумні міста», транспорт і т.д.

TEKTELIC Communications Inc., крім канадського офісу має також два центри присутності на території України — в Києві та Львові, силами яких здійснюється продаж і технічна підтримка рішень, а також ведеться розробка програмного забезпечення.
  1. новини
  2. ELKO Ukraine починає поставки в Україну IoT-рішень TEKTELIC Communications