Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти
eCom
про нас каталог новини контакти Стати партнером
Ru Ua

ELKO Ukraine та Aruba представили інноваційні рішення для побудови бездротових мереж

g
Компанія ELKO Ukraine — один з провідних в Україні Value Added дистриб'юторів ІТ-продукції та комплексних рішень, провела презентацію рішень Aruba, a Hewlett Packard Enterprise Company — провідного світового розробника і виробника комплексних рішень: інформаційної безпеки; побудови дротових і бездротових (WiFi) мереж, сервісів визначення місця розташування.
Нагадаємо, у вересні між ELKO Ukraine і Sophela, ексклюзивним представником Hewlett Packard Enterprise, був укладений дистриб'юторський контракт, завдяки якому наша компанія тепер може запропонувати повний спектр інноваційних розробок і сервісів Aruba своїм партнерам і українським замовникам.

В ході доповідей експерти ELKO і Aruba познайомили гостей заходу — представників більш ніж сорока українських системних інтеграторів — з ключовими трендами ринку мережевих технологій, особливостями і перевагами продуктів виробника, а також прикладами успішних впроваджень розробок Aruba в нашій країні.

Відкрила захід Юлія Турчина, керівник департаменту проектної дистрибуції компанії ELKO Ukraine, яка відзначила в своєму вітальному слові важливість використання кращого світового досвіду і розробок провідних компаній для побудови надійних, продуктивних, а, головне, захищених мереж передачі даних. Останній фактор особливо важливий в контексті постійних кібератак, з якими стикаються українські організації будь-якого рівня — від невеликих підприємств до найбільших державних структур.

Про ключові тренди на ринку мережевих технологій розповів В'ячеслав Самойленко, керівник підрозділу Aruba в Україні. Зокрема, він зазначив, що глобальна ІТ-парадигма стрімко змінюється. Стрімке збільшення кількості мобільних користувачів, а також зростаючий попит на рішення IoT породжує величезні обсяги інформації, які активно передаються в бездротових мережах. Для того, щоб впоратися із цією «цифровою лавиною» потрібні нові технології передачі даних (наприклад, WiFi6), мережеві архітектури (SD-WAN, IoT ready), підходи до забезпечення інформаційної безпеки (SD-WAN, WIPS).

Про практичні аспекти реалізації надійних, високошвидкісних і безпечних мереж розповів Родіон Ковальчук, системний інженер Aruba. У своїй доповіді він представив ключові досягнення виробника в сфері побудови та захисту корпоративних мереж, центрів обробки даних і елементів критичної інфраструктури.

Крім іншого, було розглянуто точки доступу Aruba Instant, особливістю яких є здатність працювати без контролера, завдяки технології Virtual Сontroller, що реалізована у пристрої. Також Aruba Instant підтримує гігабитну швидкість передачі даних, технологію Wi-Fi 6 найновішого покоління (802.11ax), має вбудований міжмережевий екран, маршрутизатор, систему контролю і управління радіоефіром. Для забезпечення максимального рівня кіберзахисту тут також реалізована система запобігання вторгнень (Wireless IPS) і алгоритм глибокої перевірки пакетів (Deep Packet Inspection, DPI).

Разом з тим, Aruba має в своєму модельному ряді серію продуктивних апаратних контролерів, що дозволяють створювати бездротові мережі, які об'єднують в собі тисячі точок доступу. Для гнучкого налаштування і управління такою структурою з єдиного центру, компанія пропонує потужну фірмову програмну платформу Mobile First.
Сучасний успішний бізнес все більше залежить від новітніх телекомунікаційних технологій. Але стрімке зростання обсягів трафіку, переважання в його структурі відеоконтенту, повсюдне впровадження уніфікованих комунікацій, часто перетворює мережу в вузьке місце ІТ-інфраструктури. Рішення компанії Aruba розроблені для того, щоб ефективно вирішити цю проблему і, як свідчать звіти незалежних аналітичних компаній, нам це вдається краще за інших
Родіон Ковальчук Системний інженер Aruba
Про роль дистриб'ютора та індивідуальний підхід до кожного партнера ELKO в справі просування інноваційних рішень Aruba на українському ринку розповів Олександр Артеменко, менеджер з розвитку продуктів Aruba в ELKO Ukraine. Оскільки конкурентна перевага продуктів Aruba забезпечується, головним чином, завдяки унікальним інноваціям і фірмовим технологіям, в процесі реалізації проектів значну роль відіграє якісна та комплексна підтримка з боку дистриб'ютора. Тому, компанія ELKO фокусується на захисті інвестицій партнерів в ході відпрацювання проекту; і пропонує своїм партнерам:
  • розроблені та перевірені готові бізнес-кейси для розвитку бізнесу Партнера з використанням технологій і продуктів Aruba;
  • оперативне вирішення нестандартних і складних питань на всіх етапах життєвого циклу ІТ/ІБ проекту;
  • підтримку в проведенні демонстрацій, пілотних проектів, підтверджень концепту (PoC);
  • компетенції кваліфікованих фахівців (інженерів-консультантів, архітекторів, проектувальників, пресейлів, мережевих інженерів) за рішеннями Aruba;
  • навчання та тренінги на базі власного демо-центру і цілий ряд інших можливостей.
Пропонуючи нашим партнерам в Україні рішення компанії Aruba — світового лідера в сфері інформаційної безпеки, бездротових мереж (WiFi), сервісів визначення місця розташування, ми націлені на довгострокове співробітництво і готові докладати всіх зусиль для побудови довірчих, взаємовигідних ділових відносин. Компанія ELKO не тільки забезпечує поставку продукції, але і, являючись лідером на ринку VAD-дистрибуції, пропонує партнерам цілий ряд ефективних і перевірених інструментів для розвитку бізнесу Партнера за рахунок створення попиту на інноваційні рішення Aruba, а також проектування і технічного супроводу проектів будь-якої складності
Олександр Артеменко Менеджер з розвитку продуктів Aruba, ELKO Ukraine
Повний спектр рішень Aruba вже доступний замовникам в Україні по каналах компанії ELKO.
Компанія заснована в 2002 р Керті Мелкоте (Keerti Melkote) і Панкаджем Мангліком (Pankaj Manglik) в Саннівейл (штат Каліфорнія, США), як Aruba Wireless Networks і успішно вийшла на IPO в 2007 році. У 2015 році була придбана компанією Hewlett-Packard.

Будучи підрозділом з оборотом в $ 2.5 млрд, Aruba продовжує діяльність з ментальністю «найбільшою маленької компанії» (the biggest small company), фокусуючись на інноваційних рішеннях Mobile First для задоволення зростаючих потреб у бездротовому зв'язку.

За останні кілька років Aruba була названа лідером в звітах компанії Gartner «Провідна і безпровідна мережа доступу» (Wired and Wireless LAN Access Magic Quadrant) за інноваційний підхід в технологіях. Більше 80% компаній зі списку Fortune 100 є замовниками Aruba, серед них такі бренди як Google, Facebook, United Airlines, Home Depot і багато інших.
Додаткова інформація — на сайті arubanetworks.com.
Sophela — ексклюзивний представник компанії Hewlett Packard Enterprise в Україні, Литві та Білорусі.

1 листопада 2018 року компанія Hewlett Packard Enterprise (HPE) змінила формат присутності в Україні та ряді інших країн, щоб підвищити ефективність роботи з клієнтами і партнерами по просуванню рішень і послуг HPE. Відтепер компанія Sophela, що є статус Master Area Partner (MAP), представляє інтереси компанії HPE в Україні, Литві та Білорусі, відповідає за взаємодію з партнерами і клієнтами НРE, а також забезпечує високоякісне обслуговування замовників у вказаних країнах.

Sophela — філія холдингу ALSO, що здійснює діяльність у 22 країнах Європи і пропонує різні категорії ІКТ-продуктів, а також надає послуги в логістичній, фінансової, ІТ та цифровій сферах. Ім’я «Sophela» містить всі літери з назв компаній «ALSO» і «HPE».
Детальну інформацію про Sophela можна знайти на сайті sophela.com
  1. новини
  2. ELKO Ukraine та Aruba представили інноваційні рішення для побудови бездротових мереж