Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти

ELKO Ukraine представляє на українському ринку інноваційні смартфони Huawei

ELKO_Huawei
ELKO Ukraine оголошує про подальше розширення співробітництва з компанією Huawei, яка на сьогоднішній день є світовим лідером в області інформаційно-комунікаційних технологій і одним з провідних виробників споживчих пристроїв.

За умовами договору ELKO отримує право імпортувати одні з кращих в галузі смартфони Huawei на територію України. Нагадаємо, що раніше подібну угоду було досягнуто і щодо планшетів виробника. Таким чином, ELKO Ukraine може запропонувати своїм партнерам і українським замовникам широкий спектр інноваційних, надійних, зручних і яскравих дизайном пристроїв відомого світового бренду.

Завдяки унікальному поєднанню технічних переваг, конкурентної ціни та привабливого дизайну, смартфони та планшети Huawei за короткий час зуміли міцно завоювати серця українських і світових користувачів. Так, за підсумками третього кварталу 2018 Huawei зберегла за собою другу позицію в списку найбільших виробників смартфонів у світі. Такого успіху компанії вдалося досягти завдяки глибоким фундаментальним дослідженням і передовим інженерним розробкам, в які виробник щорічно інвестує близько 15% свого багатомільярдного прибутку.

Смартфони Huawei оснащуються фірмовими енергоефективними процесорами Kirin, інтерфейсом користувача Emotion UI і технологіями штучного інтелекту. Поєднання цих технологій дозволяє, зокрема не тільки зробити пристрій «розумнішім», а й забезпечує більш тривалий час роботи від батареї в порівнянні з конкуруючими рішеннями, представленими в тих же споживчих сегментах.

Камери, якими оснащуються смартфони Huawei - визнані одними з кращих на ринку. Доказом тому є, наприклад, модель P20 Pro, яка вже більше восьми місяців лідирує в списку DxO Mark. Смартфони Huawei верхнього і середнього цінових сегментів використовують технології обробки зображень, на основі штучного інтелекту, які дозволяють робити знімки професійної якості з мінімальними зусиллями з боку користувача. Всі пристрої Huawei виділяються оригінальним дизайном. Бренд першим представив смартфони в градієнтному кольорі, тим самим сформувавши тренд на ринку.
Компанія Huawei в своїй роботі завжди ставила на перше місце не тільки технологічні інновації, а й уважне ставлення до потреб користувачів. Такий підхід дозволяє нам створювати рішення, які максимально відповідають очікуванням покупців і навіть перевершують їх. Разом з тим Huawei завжди ретельно ставиться до вибору регіональних партнерів. Упевнений, що в особі ELKO Ukraine ми знайшли надійного і відповідального партнера, завдяки активній підтримці якого Huawei посилить свою присутність в сегменті смартфонів і планшетів, а також розширить асортимент продукції
Кевін Чжоу Начальник підрозділу Huawei CBG в Україні
Розширення співпраці ELKO Ukraine і Huawei - це взаємовигідний крок, який, як ми сподіваємося, не тільки дозволить обом компаніям збільшити свою частку на ринку, але і відкриє перед українським користувачем нові можливості, не в останню чергу, завдяки розширенню продуктового портфеля бренду в країні
Кирило Костанян Керівник напряму «Смартфони і планшети» ELKO Ukraine
Смартфони і планшети Huawei вже доступні українським замовникам по каналах ELKO Ukraine. Сервісне обслуговування пристроїв здійснюється по всій території України.
Корпорація Huawei - світовий лідер в області інформаційно-комунікаційних технологій, постачальник пристроїв №2 згідно з даними IDC за 3-й квартал 2018 року. Продукція компанії представлена ​​більш ніж в 170 країнах. У компанії 14 дослідницьких центрів по всьому світу.
Huawei Consumer BG - підрозділ компанії з виробництва споживчої електроніки: смартфони та планшети, роутери та модеми, а також інше обладнання, що поєднує в собі інноваційні технології і стильний дизайн. Компанія - один зі світових лідерів з поставок смартфонів. На українському ринку присутній з 1998 року. Сьогодні більшість операторів як мобільного, так і фіксованого зв'язку України користується і довіряє якості пристроїв Huawei. За час присутності компанії на ринку мільйони українців стали володарями пристроїв Huawei. Офіційне сервісне обслуговування проводиться з 2007 року і є на всій території країни.
  1. Новини
  2. ELKO Ukraine представляє на українському ринку інноваційні смартфони Huawei