Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти

ELKO – дистриб’ютор зубних щіток Oclean

Oclean-cover2
Oclean – це «розумні» звукові зубні щітки, що надають широкі можливості для персоналізації та покращення звички чищення. Тепер продукція Oclean доступна для замовлення в ELKO Ukraine.
Звукові зубні щітки вібрують з дуже високою швидкістю і частотою, покриваючи поверхню зубів і заповнюючи зубною пастою проміжки між ними.
На даний момент Oclean – це найпотужніша зубна щітка у світі з найшвидшим мотором на ринку. Вона розроблена для забезпечення персоналізованого чищення зубів. Oclean володіє рядом нагород за велику кількість інтелектуальних технологій та преміальних дизайнерських функцій, включаючи індивідуальні програми чищення, поглиблену аналітику та 60-денний час роботи акумулятора.

Інтегровані в щітку датчики збирають велику кількість інформації при кожному чищенні зубів, яка використовується алгоритмом застосунку для покращення чищення. Застосунок для смартфонів Oclean включає такі функції, як виявлення сліпих зон, персоналізований звіт про чистку, індивідуальний план чищення, сімейні профілі, моніторинг життя щітки.

Можливість персоналізувати режим чищення зубів – чудова. Oclean працює в трьох режимах: очищення, відбілювання та масаж. Кожен має чотири рівні інтенсивності. Це означає, що щітка безпечна для будь-якого типу зубів і ясен, що дуже важливо.

В асортименті Oclean є кілька моделей, які здивують дизайном та функціональністю: Oclean X Pro, Oclean X, Oclean One, Oclean F1, Oclean Air.

Товари та аксесуари Oclean вже в наявності! ELKO - офіційний дистриб'ютор Oclean у Латвії, Естонії, Литві, Польщі, Словаччині, Румунії, Словенії, Швеції, Норвегії, Данії, Фінляндії, Ісландії, Росії, Україні та Чехії.
  1. Новини
  2. ELKO – дистриб’ютор зубних щіток Oclean