Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти
eCom
про нас каталог новини контакти Стати партнером
Ru Ua

У ELKO Smart Center відкрита демо-зона FSP

На базі центру компетенцій ELKO Smart Center створено майданчик для демонстрації продукції компанії FSP Group. Партнери ELKO мають можливість вживу познайомитися із зразками продукції, а також запросити в демо-зону своїх клієнтів.
У демо-зоні представлені блоки живлення і комп'ютерні корпуси FSP. Зокрема, перший в світі блок живлення з водяним охолодженням FSP HYDRO PTM + 850, а також пристрої преміальної лінійки FSP - HYDRO G PRO 750 з сертифікацією 80PLUS GOLD.
FSP_article1
Подібна ініціатива в регіоні країн СНД проводиться вперше. Ми хочемо, щоб менеджери з продажу наших партнерів і наші клієнти наживо ознайомилися з продукцією FSP. Не секрет, що багато продуктів з'являються на ринку, продаються і йдуть з ринку - і більшість учасників ланцюжка продажів їх так і не бачать. Мета даного проекту - познайомити всіх бажаючих з продукцією FSP і надати необхідні консультації
Олег Рижих регіональний представник FSP Group в Україні
Також в експозиції можна побачити блоки живлення стандарту SFX, наприклад, FSP SFX PRO 350, який, незважаючи на свої розміри, має сертифікат 80PLUS BRONZE.

У розділі комп'ютерних корпусів компанія FSP демонструє унікальний T-WINGS (CMT710), який не залишить байдужим жодного геймера. Є в демо-зоні і класичні представники цього виду продукції FSP: CMT510, CMT340, CMT270 і CMT240.
FSP_HYDRO_G_PRO_750
«Хотів би підкреслити, що корпуси виробництва нашої компанії мають продуману конструкцію, якісне чорне покриття металу, широке використання прозорих елементів і вставок, плюс до цього - корпусний фільтр з магнітним кріпленням там, де він передбачений», - зазначив Олег Рижих.
Демо-зона на майданчику ELKO Smart Center не планується як щось статичне - виставкові зразки будуть використовуватися для тестів і пілотних проектів партнерами компанії. Всі новинки від FSP будуть розміщені в демонстраційному залі центру компетенцій на час, необхідний для ознайомлення як менеджерів з продажу ELKO, так і наших українських партнерів
Євген Лебедєв Керівник напрямку мережевого обладнання ELKO Ukraine
Крім новинок FSP, в демо-зоні ELKO Smart Center розміщені понад три десятки комплексних рішень для різних організацій і видів бізнесу:
 • держустанови
 • охорона здоров'я
 • освіта
 • фінанси
 • промисловість
 • роздрібна торгівля
 • енергетика
 • сільське господарство
 • критична інфраструктура
 • транспорт, вантажні перевезення і логістика
Серед представлених рішень: системи комплексної безпеки і контролю доступу, відеоаналітика, розпізнавання осіб і біометрична ідентифікація, конгрес-системи, рішення для «розумного будинку» і «розумного міста», IoT і LoRaWAN, системи електронного квитка та багато іншого.

Крім того, в ELKO Smart Center на постійній основі проводяться тренінги та семінари для партнерів, корпоративних клієнтів, а також всіх бажаючих отримувати нові знання в сфері IT. Детальніше про ELKO Smart Center
 1. новини
 2. У ELKO Smart Center відкрита демо-зона FSP