Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти
eCom
про нас каталог новини контакти Стати партнером
Ru Ua

ELKO починає дистриб’юцію всього спектру продукції FSP Technology в Україну

ELKO_FSP_UA
Один з провідних Value Added дистриб'юторів ІТ-продукції та комплексних рішень, починає поставки продукції в області забезпечення живлення FSP Technology, що входить до складу міжнародної науково-промислової групи FSP Group. З цього дня українським партнерам ELKO доступний повний спектр обладнання відомого світового виробника.
Серед рішень, які пропонує FSP Technology, особливим попитом користуються надійні і енергоефективні блоки живлення для всіх видів персональних комп'ютерів, серверів, телекомунікаційного та промислового обладнання. Також компанія поставляє ДБЖ для домашнього та офісного застосування, рішень для ЦОД, сонячні інвертори, портативні джерела живлення та іншу продукцію.

Відзначимо, що FSP Technology — це бренд зі світовим ім'ям, що входить до першої десятки виробників продукції в області забезпечення живлення. Розробки FSP вирізняє інноваційність та висока якість виконання. Компанія першою на ринку випустила блок живлення стандарту ATX, який згодом встановив сучасні стандарти і став наймасовішим типом БЖ для персональних комп'ютерів. Крім того, FSP виступає в якості контрактного виробника блоків живлення для багатьох світових компаній, що випускають споживчу електроніку.
З перших років свого існування FSP Technology прагне встановлювати стійкі партнерські відносини з компаніями, що поділяють наші основні цінності, серед яких — високий професіоналізм і прагнення до впровадження інновацій у всіх сферах діяльності. Саме такого партнера ми знайшли в особі VAD-дистриб'ютора ELKO Ukraine, про що з радістю повідомляємо всім нашим чинним і потенційним замовникам.
Карім Ласкрі Директор з продажу на території України і країн СНД компанії FSP Technology
Підписання дистриб'юторського контракту з FSP Technology — це черговий важливий крок для нашої компанії, спрямований на формування комплексного портфеля пропозицій, орієнтованого на всебічне вирішення широкого спектра завдань наших партнерів. FSP відома у всьому світі високою якістю і широким асортиментом продукції, а також уважним ставленням до побажань клієнтів. Ми будемо підтримувати і розвивати ці принципи в роботі з нашими партнерами, пропонуючи повний спектр інноваційних розробок FSP за оптимальною ціною і забезпечуючи всебічну технічну підтримку
Юлія Ратушна Керівник групи продакт-менеджерів компанії ELKO Ukraine
Повний портфель рішень FSP Technology вже доступний для замовлення партнерам ELKO Ukraine. У березні 2020 очікуються перші надходження продукції на склад, про які ми повідомимо додатково.
Піонер індустрії виробництва блоків живлення для ПК, який першим в світі випустив БЖ стандарту ATX, компанія FSP Group і сьогодні виробляє надійні інноваційні електричні компоненти для широкого спектру пристроїв. Використання продукції FSP Group світовими виробниками обчислювальної техніки є безумовним визнанням відмінної якості виробів і умов співпраці. Крім того, компанія FSP Group постійно інвестує у науково-дослідну діяльність, зокрема розвиває альтернативну енергетику та створює енергоефективні продукти з оптимальним терміном служби. Реалізуючи філософію сталого екологічного і соціально-економічного розвитку, FSP Group розвиває міжнародний зелений бренд, у відповідності до принципів безпеки, стабільності і економічності.
  1. новини
  2. ELKO починає дистриб’юцію всього спектру продукції FSP Technology в Україну