Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти
eCom
про нас каталог новини контакти Стати партнером
Ru Ua

ELKO - перший в регіоні дистриб’ютор бездротових пилососів ROIDMI

roidmi_title
ROIDMI є лідером у галузевому сегменті бездротових пилососів у Китаї, завдяки інноваціям, дизайну та видатним характеристикам даної продукції. Компанія ELKO стала ексклюзивним дистриб'ютором продукції ROIDMI в країнах Балтії, Словенії, Румунії, Росії та Україні.
Компанія ROIDMI входить у ТОП-3 партнерів Екосистеми Xiaomi. Її стратегія фокусується на дослідженнях і розробці (R&D), а також на прагненні до простої філософії дизайну, що відрізняє продукцію ROIDMI від інших брендів. Маючи шість міжнародних нагород за дизайн та понад 100 патентів, пропозиції ROIDMI вирізняються інноваціями і функціями, що полегшують користування пилососами.
Roidmi_awards
Пилосос - давно усталений продукт. Але з появою нових технологій бездротовий пилосос безперечно утверджує себе як майбутнє індустрії.
JOHN-WANG_CEO_Roidmi_resize
«Ми маємо велику честь і задоволення співпрацювати з потужним партнером ELKO у країнах СНД, які є дуже важливими ринками для ROIDMI. Наша компанія - один з найпрофесійніших брендів бездротових пилососів, продукція якого продається більш ніж в 60 країнах. Ми впевнені, що люди у всьому світі віддають перевагу пилососам ROIDMI завдяки нашій хорошій репутації. На базі наших потужних технологічних можливостей ROIDMI в найближчому майбутньому запустить все більше і більше моделей".
Джон Ван, генеральний директор ROIDMI.
Всі бездротові пилососи в портфелі ROIDMI мають такі характеристики: класичні кольори, велику ручку з регулюванням кута до 270º та легку конструкцію. Компанія ELKO є ексклюзивним оптовим дистриб’ютором

Офіційна оптова закупка продукції ROIDMI у Латвії, Литві, Естонії, Словенії, Румунії, Росії та Україні є можливою лише через компанію ELKO.
ROIDMI спеціалізується на створенні, розробці та виробництві високоякісних засобів для прибирання, що доступні споживачам по всьому світу. Компанію створено на початку 2015 року за рахунок інвестицій від Xiaomi, Shunwei та Haiquan Fund.

Як частина екосистеми Xiaomi, ROIDMI вже виросла у світовий бренд, що працює у 60 країнах по всьому світу, включаючи США, Великобританію, Європу та Японію.
  1. новини
  2. ELKO - перший в регіоні дистриб’ютор бездротових пилососів ROIDMI