Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти
eCom
про нас каталог новини контакти Стати партнером
Ru Ua

ELKO Ukraine розпочинає співпрацю з Candy Hoover Ukraine

Candy_Hoover_ELKO_UA
ELKO Ukraine — один із провідних дистриб’юторів споживчої електроніки, ІТ-продуктів і комплексних рішень — оголошує про підписання дистриб’юторської угоди з відомим європейським виробником побутової техніки, компанією Candy Hoover Ukraine. У межах нової угоди ELKO Ukraine постачатиме на український ринок пральні машини, пилососи, мікрохвильові печі й вбудовану побутову техніку популярних у Європі брендів Candy та Hoover.

Компанія Candy Hoover Ukraine входить до групи компаній Candy Hoover Group та є одним зі світових лідерів у сфері побутової техніки, а її рішення вирізняються високою інноваційністю й насправді європейською якістю, що дістала визнання поміж мільйонів споживачів у всьому світі.
Початок співпраці з вендором є підтвердженням бажання компанії ELKO Ukraine стати надійним постачальником у сегменті побутової техніки й максимально ефективно задовольнити потреби наших клієнтів. Окрім того, продукти торгівельних марок Candy та Hoover мають вбудовані смарт-технології, що повною мірою відповідає стратегічному прагненню компанії ELKO просувати нові технології у всі ринкові ніші
Юлія Ратушна Керівник групи продакт-менеджерів компанії ELKO Ukraine
Поповнення портфелю продуктами брендів Candy та Hoover дозволить компанії ELKO Ukraine забезпечити новий рівень сервісу для партнерів та водночас засвідчити звання одного з найбільших дистриб’юторів в Україні. Партнери компанії, зі свого боку, отримають доступ до широкого асортименту високоякісної побутової техніки від виробника зі світовим іменем і багатою історією.
Побутова техніка торгівельних марок Candy та Hoover вирізняється не лише широким функціоналом, високою якістю складання й знаним у всьому світі дизайном, але й, звісно, високою технологічністю. Ми раді, що наші рішення в Україні представлятиме така технологічна компанія, як ELKO Ukraine, і переконані, що ця співпраця істотно полегшить доступ українським користувачам до новинок нашої компанії
Віталія Гончарова Керівник Candy Hoover Ukraine
Цікаво, що компанія Candy почалася з механічної майстерні, яку заснував Еден Фумагалі ще в 1945 році. Але вже з 1970-х років Candy цілеспрямовано купувала інші компанії з виробництва побутової техніки. Так, у 1970 році було придбано італійський завод кухонних плит La Sovrana Italia, в 1985 році — виробника холодильників, пральних машин і сушарок Zerowatt Italia, в 1987 році — французького виробника плит і вбудованої техніки Rosieres, у 1995 році — компанію з виробництва пилососів Hoover European Appliances. У січні 2019 року Candy стала частиною китайської компанії Haier, одного з найбільших світових виробників високотехнологічної техніки.
Компанія Candy Hoover Ukraine входить до групи компаній Candy Hoover Group. Candy Hoover Group є одним із провідних європейських виробників великої й малої побутової техніки — як вбудованої, так і окремо розташованої. Продукція компанії має найвищі показники екологічності й ефективності та вирізняється не тільки функціоналом, а ще й дизайном. На ринку виробника представляють два міжнародні бренди — Candy й Hoover, а також такі національні торгові марки, як Rosières (Франція), Jinling (Китай) і Baumatic (Велика Британія). Варто зазначити окремо, що Hoover належить до лідерів європейського ринку пилососів і рішень для догляду за підлогою.
  1. новини
  2. ELKO Ukraine розпочинає співпрацю з Candy Hoover Ukraine