Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти
eCom
про нас каталог новини контакти Стати партнером
Ru Ua

ELKO починає дистрибуцію Wi-Fi роутерів компанії Keenetic для розумних будинків і малого бізнесу

Keenetic-Extra-new
ELKO, один з провідних дистриб'юторів електроніки, ІТ-продуктів і комплексних рішень, оголошує про співпрацю з виробником споживчого мережевого обладнання Keenetic та починає поставки його продукції на українському ринку.
Keenetic - це доступний, безпечний і надійний бренд преміум-класу з широкими можливостями для таких сегментів SOHO, як малий бізнес, домашні офіси, віддалені співробітники, торгові точки, ресторани, невеликі офіси, готелі, медичні та стоматологічні кабінети, ріелторські компанії або філії невеликих підприємств.

В середині 2000-х років підрозділ роздрібних продуктів компанії Zyxel запропонувало зростаючому ринку домашніх маршрутизаторів концепцію пристроїв, які назвали інтернет-центрами. У 2010 році було представлено перше покоління інтернет-центрів серії Keenetic, що надали користувачам зручність настройки інтернету і прийому IP-телебачення, працювали з провайдерами незалежно від протоколу доступу і не різали швидкість, включали ретельно налагоджені інструменти та програми, які не потребують пошуку альтернативних прошивок. З тих пір змінилося три покоління інтернет-центрів Keenetic - в них з'явилися резервування доступу в інтернет, прискорення тунельних протоколів, онлайнове оновлення і покомпонентна збірка операційної системи. Сьогодні інтернет-центри Keenetic - основа сучасних мереж в мільйонах домівок і невеликих офісів.
Сьогодні Keenetic користується довірою більше п'яти мільйонів користувачів, що підтверджується значною ринковою часткою в світі. Продукти швидко завоювали популярність, так як володіють гарним дизайном, сучасним програмним забезпеченням і хорошими технічними характеристиками, що становлять основні конкурентні переваги бренду. Це відмінне доповнення до нашої продуктової пропозиції для роздрібних клієнтів в Україні
Крістапс Кірпітіс Менеджер групи продуктів VAD компанії ELKO Group
В інтернет-центрах Keenetic є можливість організації єдиної бездротової Wi-Fi-системи з централізованим управлінням і моніторингом. Починаючи з одного інтернет-центру Keenetic, що працює в режимі звичайного роутера, можна розширити зону покриття мережі Wi-Fi, додавши в одновузлову систему ще один Keenetic як Wi-Fi екстендер і перетворити її в багатовузлову систему з централізованим управлінням. Можливо додати у власну мережу стільки ретрансляторів, скільки буде необхідно.

Всі Wi-Fi пристрої Keenetic для домашніх користувачів можуть працювати в режимі роутера або екстендера. Конфігурація домашньої мережі може бути оптимізована на основі зростаючих вимог до продуктивності і в залежності від завдань по використанню в певних місцях.

Підключивши пристрій Keenetic до мобільного додатку Keenetic App, можна контролювати домашні мережі. Користувачі мають можливість бачити всі підключені і зареєстровані пристрої, включити безпечну ізольовану мережу Wi-Fi для своїх гостей, налаштувати щотижневі розклади для членів сім'ї або співробітників, моніторити їх активність в Інтернеті, керувати обмеженнями контенту або припиняти підключення до Інтернету зі смартфона.

Інтернет-центри Keenetic дозволяють підключати smart-телевізори до Інтернет, надавати доступ до телебачення IPTV, IP-телефонії та інших сервісів.
WPA3 є наступним поколінням безпеки Wi-Fi, що забезпечує поліпшений захист як домашніх, так і для корпоративних мереж. У WPA3 додані спрощений Wi-Fi захист, більш надійна аутентифікація і поліпшена криптографічний стійкість в порівнянні з WPA2 - попереднім ринковим стандартом, на основі якого розроблена WPA3.
Заснована в 2010 році, компанія Keenetic - амбітний, інноваційний проектувальник / розробник і виробник Wi-Fi роутерів для сегмента SOHO і роздрібних споживачів.

Слово Keenetic - синтез з англомовного keen і «відмереживого» netic. Замість складних буквено-цифрових індексів моделі отримують короткі імена, які легко запам'ятати: 4G, Lite, Giga, Ultra, Omni, Extra, Air, Viva.

Місія компанії Keenetic - створити лідируючі по функціональності пристрою для доступу в інтернет без зайвих витрат енергії і витоку даних. Для залучення і підтримки лояльних клієнтів продукти компанії доступні за ціною і в той же час використовують перевірене на ринку надійне обладнання з оптимізованим програмним забезпеченням. З 2010 року було запущено виробництво декількох десятків моделей, а кількість користувачів бренду Keenetic перевищило п'ять мільйонів.
  1. новини
  2. ELKO починає дистрибуцію Wi-Fi роутерів компанії Keenetic для розумних будинків і малого бізнесу