Вітаємо!
Скористайтесь іншим браузером, щоб переглянути наповнення цієї сторінки. Ми радимо використовувати Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge або Safari.

вул. Козацька, 120/4, корпус «Ж», 1-й поверх, Київ, 03022, Україна


+38 044 461 9670
elko@elko.ua

ELKO Ukraine і BUFFERZONE: кібербезпека нового рівня для українських партнерів

ELKO_Bufferzone_UA
Компанія ELKO Ukraine - один з найбільших українських дистриб'юторів споживчої електроніки, ІТ-продуктів і комплексних рішень, повідомляє про розширення портфеля інноваційних рішень в сфері кібербезпеки. Завдяки підписанню дистриб'юторського контракту з компанією BUFFERZONE, ELKO Ukraine тепер може запропонувати своїм партнерам потужне програмне рішення для боротьби з широким переліком кіберзагроз.
Поява на ринку України рішення компанії BUFFERZONE — це знакова подія. До цього в країні рішення такого рівня надійності, ефективності і продуктивності були недоступні, у всякому разі, по офіційних каналах. Тепер же наші партнери і українські замовники — організації будь-якого масштабу і сфери діяльності — зможуть оцінити високий рівень захисту, який дає програмне забезпечення BUFFERZONE, а також скористатися всіма перевагами професійної підтримки, що забезпечується командою ELKO Ukraine
Олександр Кучук Керівник напрямку інформаційної безпеки компанії ELKO Ukraine
Основне завдання BUFFERZONE полягає в захисті кінцевих точок ІТ-інфраструктури організацій будь-якого рівня. Як показує практика світових реалізацій, дане рішення демонструє високу ефективність в процесі захисту підприємств від вірусів-вимагачів, атак «нульового дня», фішингу, цільових кібератак та інших загроз нового покоління.

Багато організацій замість впровадження сучасних засобів захисту, як правило, просто обмежують дії своїх співробітників— блокують Інтернет-з'єднання, вносять в чорні списки ті чи інші веб-ресурси, забороняють використання зовнішніх носіїв. Деякі компанії вчать персонал, як «правильно» вести себе при роботі з електронною поштою і вкладеннями. Однак, всі ці дії не виключають ризики людського фактора, при яких працівник може завантажити небажане вкладення, перейти на підозрілий сайт або використовувати заражений вірусом зовнішній носій.

Саме для таких сценаріїв і використовується рішення BUFFERZONE, яке з одного боку дає можливість користувачам працювати, як їм зручно, а з іншого — дозволяє зводити до нуля всі, пов'язані з цим, ризики. Рішення BUFFERZONE ізолюють потенційно шкідливий контент, поміщаючи його у віртуальний контейнер, де додатки і дані відокремлені від внутрішніх ресурсів комп'ютера, таких як: пам'ять, реєстр і системні файли. Далі шкідливий контент очищається і віддаляється. При цьому, з точки зору кінцевого користувача, все відбувається абсолютно прозоро і не вимагає додаткових дій.
Рішення BUFFERZONE успішно застосовуються у всьому світі для забезпечення інформаційної безпеки найвищого рівня на кінцевих пристроях — тобто там, де будь-яка організація найбільш вразлива з точки зору кіберзахисту. Ми раді, що завдяки співпраці з ELKO Ukraine, інноваційні розробки нашої компанії будуть допомагати українським користувачам ефективно боротися з інформаційними загрозами. За великим рахунком, це також дозволить нам зробити внесок в розвиток глобальної кібербезпеки в цілому
Ісраель Леві Генеральний директор BUFFERZONE
Зазначимо, що високоефективне рішення BUFFERZONE для захисту кінцевих пристроїв вже доступне нашим партнерам по всій території України.
BUFFERZONE — світовий постачальник ефективних рішень наступного покоління (Next Generation) в сфері забезпечення інформаційної безпеки на кінцевих пристроях. Розробки компанії захищають організації від широкого переліку загроз за допомогою запатентованих технологій CDR (Content Disarm & Reconstruct). Рішення BUFFERZONE значно збільшує задоволеність користувачів, завдяки безперешкодному та необмеженому доступу до інформаційних ресурсів, одночасно надаючи ІТ-фахівцям просте, легке і економічне рішення для захисту кінцевих точок всередині корпоративної мережі.
  1. Новини
  2. ELKO Ukraine і BUFFERZONE: кібербезпека нового рівня для українських партнерів