Вітаємо!
Скористайтесь іншим браузером, щоб переглянути наповнення цієї сторінки. Ми радимо використовувати Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge або Safari.

вул. Козацька, 120/4, корпус «Ж», 1-й поверх, Київ, 03022, Україна


+38 044 461 9670
elko@elko.ua

ELKO Grupa розглядає можливість виходу з російського ринку

Дистриб'ютор ІТ-товарів та побутової техніки ELKO Grupa на цю мить не здійснює постачання на Російський ринок та розглядає можливість виходу з російського ринку.
З початку військових дій в Україні, ELKO Grupa (Akciju Sabiedriba ELKO Grupa) зупинила постачання ІТ обладнання та споживчої електроніки на російський ринок. ЕLKО Grupa поважає та дотримується всіх санкцій, що застосовуються до партнерів зі співпраці, продуктів та розрахунків. В результаті цих санкцій ланцюжок постачання та рух товарів до Росії припинено.

Зараз за допомогою фінансових та юридичних експертів розробляється варіант виходу ELKO Grupa з активів, зареєстрованих у Росії, відповідно до закону та виконання всіх зобов'язань перед власниками облігацій, фінансовими та іншими партнерами. Цей процес є юридично складним, і можливість ELKO Grupa докладно коментувати цю ситуацію обмежена через закони та правила, що регулюють ринок цінних паперів.
  1. Новини
  2. ELKO Grupa розглядає можливість виходу з російського ринку