Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти

ELKO Ukraine стає дистриб'ютором побутової техніки та електроніки Sharp

ELKO_Sharp_distributor_UA
ELKO Ukraine — один з найбільших українських дистриб'юторів електроніки, ІТ-продуктів і рішень, повідомляє про підписання контракту з компанією Sharp. В рамках угоди, ELKO Ukraine буде здійснювати поставку великого переліку моделей побутової техніки виробника на український ринок. Серед запропонованих продуктів — телевізори, мікрохвильові печі, пилососи та інші товари.
Наша компанія активно працює над розширенням продуктового портфеля, здатного задовольнити будь-які запити партнерів. Рішення розвивати бізнес у бік побутових продуктів є стратегічним і нам приємно, що саме компанія Sharp, перший японський виробник телевізорів, стала засновником цього напряму в нашому портфелі
Юлія Ратушна Керівник групи продакт-менеджерів компанії ELKO Ukraine
На початку серпня продукція компанії Sharp для побутового застосування буде доступна українським партнерам зі складу компанії ELKO Ukraine.
Основа філософії Sharp — в просуванні способу життя 21 століття. Ми прагнемо вийти за рамки категорії окремих продуктів, натомість головний акцент зміщується в область інновацій — того, як вони здатні підвищити якість життя людей в усьому світі. В особі компанії ELKO Ukraine ми раді зустріти однодумця, оскільки для нас дуже важливо, щоб партнер не тільки мав високу технічну компетенцію, а й прагнув до більшого, ніж просто поставка продукції на ринок. Упевнений, що, працюючи з ELKO, ми зможемо привнести передові інновації в повсякденне життя жителів України
Василь Петренко Заступник генерального директора компанії Sharp Електронікс Україна
Sharp — світовий виробник електроніки з японським корінням. Його історія почалася більше ста років тому — в 1912 році з винаходу механічного олівця «ever-sharp», який згодом дав назву всій компанії. Пізніше, в післявоєнні роки, Sharp організував виробництво радіоприймачів і перших японських телевізорів. У 1952 було налагоджено виробництво пральних машин та холодильників, ще через десять років — мікрохвильових печей.

Також компанія Sharp відома розробкою і випуском в 1973 році перших в світі калькуляторів з РК-дисплеєм. Згодом компанія привнесла в життя людей по всьому світу ще чимало інновацій, серед яких: лазерний діод, електронний перекладач, кишеньковий комп'ютер, ультратонкі електролюмінісцентні дисплеї, магнітно-оптичні диски з можливістю перезапису, комп'ютерні монітори з активною матрицею на рідких кристалах, мобільні телефони з вбудованою камерою, телевізори з роздільною здатністю 8K і багато іншого.

Сьогодні компанія Sharp продовжує активно впроваджувати високі технології в багатьох сферах повсякденного життя. Так, нещодавно, Sharp і мобільний оператор Softbank почали спільне тестування на території Японії мереж зв'язку п'ятого покоління. В ході співпраці Sharp, між іншого, надасть дослідний зразок свого терміналу з підтримкою технології 5G.

Введення в комерційну експлуатацію мереж 5G Softbank намітив на березень 2020 року — за кілька місяців до початку Літніх Олімпійських ігор в Токіо. На цей же час заплановано і початок телевізійного мовлення в форматі 8К. При цьому Sharp освоїв даний формат ще близько семи років тому, запропонувавши зокрема фірмову технологію IGZO, п'яте покоління якої з недавніх пір використовується в сучасних пристроях. Наприклад, нещодавно Sharp випустив перший 31,5-дюймовий монітор 8К (7680×4320 пікселів) і частотою оновлення 120 Гц. Також технологія IGZO 5G стала основою 80-дюймового телевізора компанії з аналогічною з роздільною здатністю.

Крім того, Sharp пропонує і рішення для корпоративного сектора, серед яких системи друку, цифрові інформаційні панелі, інтерактивні електронні дошки, торгові термінали та багато іншого.
Про компанію Sharp
З моменту заснування в 1912 році корпорація Sharp безперервно займалася удосконаленням оригінальних продуктів в різних категоріях: від механічних ручок «Ever-Sharp», які дали компанії її назву, до виведення на ринок перших виготовлених в Японії радіо і телевізорів. Компанія була піонером в галузі LCD TV. Сьогодні Sharp продовжує традиції, закладені багато років тому. На внутрішньому японському ринку вже наступного року буде запущено ефірне телебачення формату 8К. А також в тісній співпраці з локальними операторами стільникового ринку Японії вже в цьому році тестуються і будуть запущені мобільні мережі п'ятого покоління.
Sharp_ELKO
  1. Новини
  2. ELKO Ukraine стає дистриб'ютором побутової техніки та електроніки Sharp