Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти

ELKO стає дистриб'ютором MITECH — світового виробника систем захисту периметра, вікон і дверей

Mitech_ELKO_ua
Компанія ELKO Ukraine — один з провідних Value Added дистриб'юторів ІТ-продукції та комплексних рішень, уклала контракт на поставку в Україну систем для захисту периметра MITECH — кращих продуктів в своєму класі.
Італійська компанія MITECH володіє більш ніж 15-річним досвідом розробки рішень у сфері фізичної безпеки для різних об'єктів, а її спеціалізація - це системи виявлення вторгнень на базі найдосконаліших технологій.

Продукти MITECH виробляються в Італії і поєднують в собі високу європейську якість, надійність, розвинену функціональність і продуманий дизайн за помірної ціни. Розробки компанії швидко і надійно завоювали прихильність клієнтів не тільки на території Євросоюзу, а й за його межами.

Сьогодні компанія пропонує найширший спектр різних моделей ІЧ і НВЧ бар'єрів, а також давачів для контролю перетину периметра, які використовуються в проектах захисту житлових будинків, промислових об'єктів і зон, що знаходяться під особливою охороною. Значну увагу MITECH приділяє тематичним дослідженням і впровадженню найбільш інноваційних розробок в сфері фізичної безпеки, що визначає роль компанії в якості технологічного лідера на ринку.
Особливість компанії MITECH не тільки в тому, що вона надає клієнтам інноваційні рішення для безпеки за оптимальною ціною. Її перевага в самому підході до реалізації проектів, завдяки якому партнер отримує всебічну технічну підтримку, як в процесі впровадження, так і в подальшому. Тому MITECH вкрай уважно підходить до вибору регіональних партнерів — дистриб'ютор повинен мати надійну репутацію, досвід і глибоку експертизу в сфері систем безпеки. Ми раді, що саме наша компанія стала постачальником високонадійних і функціональних рішень MITECH в Україні
Сергій Войцехівський Керівник напрямку систем безпеки ELKO Ukraine
Асортимент продукції MITECH об’єднує ряд базових рішень і велику кількість аксесуарів, що дозволяють налаштовувати системи під індивідуальні вимоги замовника, враховуючи всі особливості та нюанси конкретного об'єкта. У числі основних продуктів виробника — багатопроменеві бар'єри активної та пасивної дії для захисту периметра, а також давачі для захисту терас, віконних і дверних отворів.
2Mitech-outdoor-columns
Колони MITECH використовуються для захисту зовнішнього периметра і гарантують максимальну безпеку комерційних, житлових і промислових об'єктів. Ці рішення можуть використовувати інфрачервоні промені, радіохвилі мікрохвильового діапазону або комбіновані (ІЧ + НВЧ) технології виявлення вторгнень.
Варіанти бар'єрів Garden постачаються з освітлювальним плафоном на верхньому торці колони, камуфлюючи давач під стовп освітлення, що дозволяє поєднати в одному пристрої зовнішню естетику і найвищий рівень безпеки.

Система створює мережу променів (їх може бути до 50), які щільно перетинаються і формують захисний бар'єр, що дозволяє надійно реєструвати всі спроби проникнень на об'єкт. За допомогою оптичної синхронізації, вбудованому пристрою автоматичного регулювання температури і системі дискваліфікації, колони MITECH можуть ефективно працювати в складних кліматичних умовах — за низьких температур, високої вологості в тумані і т.д.
7Mitech-outdoor-barriers
Також MITECH пропонує унікальне інноваційне рішення — цифрові периметральні бар'єри Micro 8 на основі НВЧ-технології з планарною антеною нового покоління, що була розроблена для обладнання військового призначення. Діаметр бар'єру всього 8 см, і він має дуже малу зону чутливості 1,2 м при дальності виявлення до 200 м.
Застосовується для умов промислових, житлових, комерційних комплексів, в'язниць, військових поселень, де необхідно захистити великі території.
1Mitech-windows-and-doors-sensors
Спеціальні моделі ІЧ-бар'єрів MITECH, завдяки своїм компактним розмірам, можуть встановлюватися і ефективно використовуватися для захисту дверей, вікон і фасадів будівель. Такі системи найкращим чином підійдуть для захисту приватних домоволодінь, а також об'єктів, що містять матеріальні цінності — музеїв, художніх галерей та ін.
Давачі MITECH «шторного» типу призначені для захисту дверей і вікон. На відміну від інших типів рішень, вони встановлюються у верхній частині отвору, що охороняється і чудово підходять для захисту розсувних дверей, ролетів і жалюзі. Основними особливостями даних моделей є компактні розміри і стійкість до атмосферних явищ. Доступні версії, як з автономним живленням, так і моделі, що підключаються до електромережі за допомогою кабелю.

Всі рішення MITECH прості в установці, надійні в експлуатації, мають відмінне співвідношення ціна/якість і, головне, вже доступні в Україні партнерам ELKO Ukraine.
З 2004 року MITECH працює в Італії і за кордоном в секторі активної безпеки, розробляючи і продаючи системи захисту периметра і давачі виявлення вторгнень. За довгі роки компанія зарекомендувала себе як експерт на ринку, а її рішення стали еталоном в сфері рішень для захисту житлових, промислових, комерційних і особливо важливих об'єктів. Компанія не тільки приділяє велику увагу розробці продуктів, але і застосовує принцип всебічної підтримки клієнтів на етапі проектування, підготовки пропозицій і технічного супроводу. Успіх MITECH спирається на постійне прагнення до впровадження інновацій, а також на ефективну і розвинену дистриб'юторську мережу, що охоплює багато країн.
  1. Новини
  2. ELKO стає дистриб'ютором MITECH — світового виробника систем захисту периметра, вікон і дверей