Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти
eCom
про нас каталог новини контакти Стати партнером
Ru Ua

ELKO Ukraine розпочинає поставки телевізорів Gazer

ELKO_Gazer_ua
ELKO Group розширює співробітництво з компанією Gazer, починаючи поставки телевізорів до України. Перша партія продукції Gazer вже прибула на склад ELKO Ukraine і доступна для замовлень.
Британський бренд Gazer, добре відомий виробництвом професійної автомобільної електроніки, з 2017 року вийшов на ринок телевізорів з власними моделями Smart TV на базі ОС Android.
Цілий світ розваг, що включає освітній контент, відеоігри, музику і новітні кінотеатри inBOX, підкорив користувачів миттєво. Крім функціоналу, модельний ряд Gazer TV оснащений і потужними відеохарактеристиками, в тому числі кінематографічним екраном.

Завдяки ОС Android в телевізори встановлюються будь-які додатки з онлайн-магазинів PlayМаркет і аналогового App Store. З мобільним додатком від виробника смартфон можна використовувати в якості пульта дистанційного керування, повітряної миші або сенсорної панелі. Вбудована технологія Bluetooth підтримує підключення до будь-яких зовнішніх пристроїв. За допомогою Gazer TV можна переглядати фотографії та відео зі смартфона на великому екрані, або дивитися фільми з медіа-сервера в локальній мережі або через інтернет.

Детальніше про всі функції і можливості телевізорів Gazer читайте за посиланням: www.gazer.com/tv/ua_ru

Gazer – експерт в розробці високотехнологічних пристроїв на базі Android. Виробничі потужності Gazer сертифіковані по ISO9001. Вся продукція отримала міжнародні сертифікати CE, FCC і RoHS, а також місцеві сертифікати кожної з країн, в яких бренд здійснює продажі.
Gazer Limited – британська компанія, розробник і виробник електроніки, заснована в 2004 році. На ринку України з 2010 року, виробляє більше 1000 моделей різних товарів автомобільної електроніки, входить в ТОП-4 в категорії автомобільних відеореєстраторів за даними GFK, є офіційним постачальником додаткового обладнання для найбільших автомобільних імпортерів в Україні (Audi, VW, Citroen та ін). Абсолютний лідер Європи і СНД в категорії автомобільних мультимедійних систем за кількістю вироблених моделей (> 450). Компанія виробляє смарт-телевізори з 2017 року, надаючи 3 роки гарантії за умови реєстрації продукту на офіційному сайті бренду. В Україні усі товари Gazer обслуговує 54 сервісних центри. У компанії є гаряча лінія підтримки клієнтів - 0-800-301530.
  1. новини
  2. ELKO Ukraine розпочинає поставки телевізорів Gazer