Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти
eCom
про нас каталог новини контакти Стати партнером
Ru Ua

ELKO стає дистриб'ютором ASUS в Україні

ELKO_ASUS_ua
ELKO Ukraine — один з провідних українських дистриб'юторів ІТ-продукції, комплексних рішень, побутової техніки і електроніки, повідомляє про підписання дистриб'юторської угоди з компанією ASUS. ELKO буде поставляти на український ринок широкий асортимент товарів виробника, в тому числі споживчі серії ноутбуків, моноблоків і настільних ПК, включаючи моделі для геймерів, а також ноутбуки та моноблоки для бізнесу.
«Бренд ASUS традиційно має високу впізнаваність в середовищі користувачів. Наші інноваційні і технологічні розробки затребувані для вирішення найрізноманітніших завдань — як в побуті, так і в корпоративному середовищі. Одним з факторів успіху стало те, що наша продукція широко представлена по всьому світу, завдяки надійним локальним партнерам. В особі компанії ELKO Ukraine ми знайшли досвідченого дистриб'ютора, з яким — ми в це віримо — доб'ємося ще більших успіхів на українському ринку», — зазначає Валерій Базиленко, директор з розвитку бізнесу ASUS в Україні.

Продукція ASUS вже понад тридцять років користується широким попитом у всьому світі. У число її відмінних рис входять такі чинники як висока надійність, продуктивність, інноваційність і продуманий ергономічний дизайн. ASUS здійснює випуск електроніки, в тому числі і на власних виробничих потужностях, що дозволяє контролювати весь процес створення продукції та гарантувати її високу якість.
Цікавий факт: ноутбук ASUS бездоганно відпрацював 1,5 року в суворих умовах Антарктиди на українській станції «Академік Вернадський».

За те, щоб продукти компанії завжди втілювали в собі останні досягнення світу високих технологій, відповідає власний R&D-центр, в якому сьогодні працюють понад 5000 чоловік. Особлива увага приділяється матеріалознавству — наприклад, інженери компанії розробили спеціальні композитні сполуки, що поєднують легкість пластику з міцністю і довговічністю металу, з яких сьогодні виготовляються корпуси багатьох пристроїв ASUS. Величезне значення приділяється зовнішньому вигляду продуктів і зручності їх використання. Окремий підрозділ — ASUS Design — займається промисловим дизайном, за що був удостоєний безлічі престижних міжнародних нагород і спеціальних призів.
Продуктивні і надійні комп'ютерні пристрої від ASUS вже багато років широко затребувані у всьому світі. Українські споживачі, в свою чергу, високо оцінюють якість і естетику продуктів, а також різноманітність модельного ряду. Ми, як дистриб'ютор, завжди зацікавлені в співробітництві зі стабільними виробниками і будемо раді поповнити портфель продукцією, що користується стійким попитом у покупців
Юлія Ратушна Керівник групи продакт-менеджерів компанії ELKO Ukraine
На додачу, ASUS дуже відповідально ставиться до підтримки своєї продукції — авторизовані сервісні центри виробника представлені у всіх регіонах України .

Продукція ASUS буде доступна для українських партнерів ELKO в червні 2020 року.
Всесвітньо відомий виробник материнських плат, ноутбуків, ПК, моніторів, відеокарт, маршрутизаторів та іншого обладнання, компанія ASUS прагне до світового лідерства в сфері інноваційних технологій. Беззастережно слідуючи девізу «В пошуках неймовірного», понад 5000 першокласних інженерів-розробників в штаті компанії працюють над створенням «розумних» технологій майбутнього, приносять комфорт і радість кожному користувачеві. У 2019 компанія ASUS завоювала кілька тисяч престижних міжнародних нагород, увійшла в рейтинг найбільш шанованих компаній світу за версією журналу Forbes і в число компаній, що викликають найбільше захоплення, за версією видання Fortune.
  1. новини
  2. ELKO стає дистриб'ютором ASUS в Україні