ELKO Ukraine починає дистриб’юцію ігрових ноутбуків та периферії для геймінгу компанії Dream Machines

DreamMachines_ELKO_web
ELKO Ukraine уклала договір з польським виробником ігрових ноутбуків та периферії для геймінгу компанією Dream Machines на постачання широкого асортименту ноутбуків, здатного задовільнити запити найвибагливіших ентузіастів. Адаптування нових технологій, надійні компоненти, увага до деталей та індивідуальний підхід до партнерів – основні пріоритети компанії, що поставляє продукти у більш ніж 35 країн по всьому світу. Одна з ключових переваг Dream Machines на ринку – це можливість конфігурувати ексклюзивні пристрої під будь-який запит кінцевих покупців та компаній-партнерів.
  • Серія RG – субфлагманська лінійка з широким діапазоном вибору для кожного, як геймера-початківця, так і завзятого ентузіаста.
  • Серія RS – преміум лінійка, у якій використовуються алюмінієві корпуси. Вирізняється Ідеальним балансом дизайну, ваги та комплектуючих. Комп’ютери серії RS підходять як для ігор, так і для професійних завдань.
  • Серія RT – лінійка на платформі AMD. Широкий вибір для тих, хто віддає перевагу ноутбукам на базі процесорів AMD.
  • Серія RX – найпотужніші представники ігрового сегменту, для насолодження всіма ігровими новинками на "ультра" налаштуваннях.
DreamMachines_ELKO
Це захопливий крок у нашій подорожі. Співпраця з компанією ELKO дозволить розширити наші можливості та підвищити якість наданих послуг. Ми віримо, що ця партнерська угода відкриє нові перспективи та допоможе забезпечити нашою продукцією ще більшу кількість геймерів по всій Україні.
Крейг Мартус СЕО компанії Dream Machines
Співпраця ELKO Ukraine з Dream Machines відкриває нові перспективи для наших партнерів. Крім гнучких інструментів підтримки, ця компанія має переваги ширшого діапазону вибору конфігурацій та строгої націленості на геймерський сегмент. У підсумку, споживачі за ту ж ціну отримують кращу пропозицію, порівняно з конкурентами.
Вадим Бехтер Product Manager ELKO Ukraine
Dream Machines (DM) – польська компанія-виробник ігрових ноутбуків та периферії для геймінгу, що поставляє продукти у більш ніж 35 країн по всьому світу. З 2018 року представлені на ринку України і вже встигла здобути визнання у геймерських колах. Рішення компанії отримують високі оцінки та рекомендації від експертів у галузі критики таких як: IGN, Benchmark. Legit Reviews, Techpowerup та багатьох інших.
  1. Новини
  2. ELKO Ukraine починає дистриб’юцію ігрових ноутбуків та периферії для геймінгу компанії Dream Machines