Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти

ELKO Ukraine стає новим авторизованим дистриб'ютором компанії DJI – світового лідера з виробництва споживчих дронів

DJI_ELKO_title
В останні роки сегмент безпілотних літальних апаратів демонструє стабільну позитивну динаміку. Тому ми дуже раді оголосити про початок співпраці з такою поважною компанією, як DJI, яка є беззаперечним лідером на ринку дронів не тільки в Україні, а й в усьому світі. Ми впевнені, що це співробітництво має великі перспективи і потенціал для розвитку. Сутність продуктів DJI ідеально доповнює спеціалізацію нашої компанії, до того ж, більшість гравців ринку, зацікавлених у оптовій закупівлі дронів та технологій для аерофотозйомки, вже багато років є нашими партнерами — нам залишається лише втілити всі ці переваги у життя.
Юлія Ратушна Керівник групи продакт-менеджерів компанії ELKO Ukraine
Ключем до стрімкого зростання ринку дронів і стабілізаторів в Україні будуть такі області, як громадська безпека, геодезія і картографія, туризм, огляд пам'яток культури та загальної інфраструктури, реклама, спортивні комунікації, журналістика, кіновиробництво і багато інших сфер, у яких любителі, професійні фотографи, відеооператори та представники підприємств використовують безпілотні літальні апарати.

Споживча лінійка продукції компанії DJI вже доступна для попередніх замовлень у ELKO Ukraine.
Компанія DJI є світовим лідером в області розробки і виробництва цивільних дронів та технологій аерозйомки, призначених для використання в корпоративних і особистих цілях. Компанія DJI була заснована і знаходиться під управлінням людей, захоплених ідеєю створення дронів, а також фахівців у області технологій управління польотами та стабілізації зображення. Компанія прагне зробити обладнання та платформи для аерозйомки більш надійними і простими в експлуатації для користувачів у всіх країнах світу – творців та новаторів. На сьогоднішній день компанія DJI веде свою діяльність у Північній і Південній Америці, Європі та Азії, користувачі з більш ніж 100 країн зробили свій вибір на користь революційних продуктів і рішень компанії, що застосовуються у кіноіндустрії, будівництві, інспекції, роботі рятувальних служб, сільському господарстві, охороні навколишнього середовища та багатьох інших областях.
DJI_ELKO_03
DJI_ELKO_02_1
DJI_ELKO_05
DJI_ELKO_02
DJI_ELKO_01
DJI_ELKO_04
  1. Новини
  2. ELKO Ukraine стає новим авторизованим дистриб'ютором компанії DJI – світового лідера з виробництва споживчих дронів