Вітаємо!
Скористайтесь іншим браузером, щоб переглянути наповнення цієї сторінки. Ми радимо використовувати Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge або Safari.

вул. Козацька, 120/4, корпус «Ж», 1-й поверх, Київ, 03022, Україна


+38 044 461 9670
elko@elko.ua

Гарантійне обслуговування продукції DJI

DJI_service_ua
З 26 квітня 2022 року компанія DJI тимчасово призупинила усі бізнес-процеси на території України. Це стосується поставок товару, поставок запчастин, гарантійного обслуговування, продажу програмного забезпечення та продовження дії ліцензій.
Компанія ELKO Ukraine, як офіційний дистриб’ютор DJI, продовжує підтримувати гарантійні зобов’язання на продукцію DJI, що була офіційно ввезена в Україну до 26 квітня 2022 року.

Процедура гарантійного обслуговування продукції DJI залишається без змін.
У разі настання гарантійного випадку з продуктом DJI, що був придбаний безпосередньо у нас, компанії ELKO Ukraine, зверніться до сервісного центру ТОВ «Квадро.ЮА» - QUADRO.service.

Ідентифікація продуктів, що підпадають під гарантійне обслуговування, буде відбуватись за допомогою їх серійних номерів. Якщо ремонт в установлений строк неможливий, сервіс-центр ТОВ «Квадро.ЮА» видає акт, на основі якого ми організуємо заміну товару або компенсацію. Для цього необхідно оформити гарантійний запит у своєму кабінеті в системі ELKO eCom.
  1. Новини
  2. Гарантійне обслуговування продукції DJI