ELKO Ukraine презентувала DJI Mavic 3

DJI_mavic_3_ELKO_1
Слідом за глобальним анонсом нових продуктів компанії DJI того ж дня у Києві відбулась презентація довгоочікуваного Mavic 3, організована офіційним дистриб'ютором ELKO Ukraine. Учасники заходу першими в Україні наживо побачили та спробували у дії дрон DJI Mavic 3, а також екшн-камеру DJI Action 2.
PIR_0521
За своїми технічними характеристиками DJI Mavic 3 – інструмент для аерозйомки, що не має аналогів. Коптер нового покоління радує подвійною системою камер, покращеною матрицею, всеспрямованою системою уникнення перешкод, збільшеним часом польоту та інтелектуальними режимами зйомки.

Mavic 3 продумали заново до дрібниць: від камери Hasselblad із 4/3 CMOS-матрицею та камерою з гібридним зумом із 28-кратним збільшенням до всеспрямованого уникнення перешкод із максимальною дальністю розпізнавання 200 м та нових акумуляторів, що забезпечують до 46 хвилин польоту. DJI Mavic 3 надає чудові можливості для плавного польоту та створення вражаючого контенту.
PIR_0800
DJI пропонує спеціальну кінематографічну версію Mavic 3 Cine. Її особливості — підтримка кодеку Apple ProRes 422 HQ для розширення можливостей при постобробці, і вбудований SSD-накопичувач на 1 ТБ із високою швидкістю запису даних, що важливо для фіксації відео безкомпромісної якості.
Система двох камер Hasselblad Mavic 3 наново встановлює стандарти якості аерозйомки. Камера Hasselblad L2D-20c оснащена професійною матрицею 4/3 CMOS та об'єктивом із постійною фокусною відстанню 24 мм у стильному та компактному форматі. Високі стандарти Hasselblad у галузі апаратного забезпечення та алгоритмів ПЗ дають змогу створювати статичні зображення 20 Мп у форматі RAW 12 біт та 5,1K-відео за 50 кадрів за секунду (або 4K за 120 кадрів на секунду).

Збільшена матриця не лише наділяє Mavic 3 високою роздільною здатністю та динамічним діапазоном, але й ефективніше пригнічує шум в умовах слабкого освітлення. Рідний динамічний діапазон 12,8 кроків забезпечує змогою зберегти деталі як у світлих ділянках, так і в тінях, надаючи детальну візуальну інформацію з великим відчуттям глибини та виводячи зображення на новий професійний рівень. Регульована діафрагма f/2,8-f/11 відповідає вимогам фотографів і авторів контенту в різних умовах освітлення для створення більш різких і чітких зображень.
PIR_0990
Друга камера Mavic 3 оснащена телеоб’єктивом із можливістю 28-кратного гібридного зуму. Діафрагма f/4,4 забезпечує можливості динамічної зйомки та використання нових творчих прийомів.
Технологія автофокусування з використанням відеодатчиків для швидкого фокусування дає змогу камері Hasselblad працювати з кількома вбудованими відеодатчиками, що фіксують дані про відстань і оптимізують швидкість фокусування.
З моменту заснування компанія DJI є лідером галузі в розробці інноваційних функцій безпеки, і Mavic 3 став продовженням цієї традиції, додавши покращене розпізнавання перешкод та системи навігації, що дають змогу спрямувати дрон максимально безпечною траєкторією.
PIR_1004
DJI Mavic 3 об'єднує дані шести датчиків «риб'яче око» та двох ширококутних датчиків, що безперервно та ефективно розпізнають перешкоди в усіх напрямках для безпечного планування маршрутів навіть у складних умовах.
PIR_0551
  1. Новини
  2. ELKO Ukraine презентувала DJI Mavic 3