Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти

ELKO Ukraine стає новим авторизованим дистриб’ютором промислової лінійки продуктів DJI

DJI_ELKO_title_enterprise
Один з найбільших дистриб'юторів ІТ-продуктів та комплексних рішень ELKO Ukraine розширив дистриб’юторську угоду з компанією DJI, яка є безумовним лідером на ринку дронів не тільки України, але й у всьому світі. На додачу до споживчої лінійки DJI компанія ELKO Ukraine отримала право на постачання промислових безпілотних літальних апаратів (БПЛА).
Дрони з промислової лінійки DJI широко використовуються провідними компаніями у всьому світі для вирішення найрізноманітніших завдань у сфері безпеки, нафтогазовій галузі, енергетиці, агропромисловості, аерофотозйомці та багатьох інших областях.

Партнерам ELKO Ukraine для замовлення доступні безпілотні рішення DJI: Mavic 2 Enterprise Advanced, Mavic 2 Enterprise Series, Matrice 300 RTK, Matrice 200 Series V2 та багато інших.

Продукти з промислової лінійки компанії DJI вже доступні для попереднього замовлення у авторизованого дистриб’ютора ELKO Ukraine.

За консультацією по продуктам DJI звертайтеся до вашого менеджера в ELKO Ukraine або залишайте запит за посиланням нижче.
Компанія DJI є світовим лідером в області розробки і виробництва цивільних дронів та технологій аерозйомки, призначених для використання в корпоративних і особистих цілях. Компанія DJI була заснована і знаходиться під управлінням людей, захоплених ідеєю створення дронів, а також фахівців у області технологій управління польотами та стабілізації зображення. Компанія прагне зробити обладнання та платформи для аерозйомки більш надійними і простими в експлуатації для користувачів у всіх країнах світу – творців та новаторів. На сьогоднішній день компанія DJI веде свою діяльність у Північній і Південній Америці, Європі та Азії, користувачі з більш ніж 100 країн зробили свій вибір на користь революційних продуктів і рішень компанії, що застосовуються у кіноіндустрії, будівництві, інспекції, роботі рятувальних служб, сільському господарстві, охороні навколишнього середовища та багатьох інших областях.
Mavic-2-Enterprise_1
Mavic-2-Enterprise
Flying-DJI-Mavic-2-Enterprise-Advanced
DJI_M210-V2
DJI_M210-V2_in-use
Drone-Operators-flying-M300
  1. Новини
  2. ELKO Ukraine стає новим авторизованим дистриб’ютором промислової лінійки продуктів DJI