Вітаємо!
Скористайтесь іншим браузером, щоб переглянути наповнення цієї сторінки. Ми радимо використовувати Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge або Safari.

вул. Козацька, 120/4, корпус «Ж», 1-й поверх, Київ, 03022, Україна


+38 044 461 9670
elko@elko.ua

Мережеві рішення для SOHO від DIGITUS

Digitus_SOHO_ua
Мережеві рішення для SOHO (Small Office Home Office) від компанії DIGITUS дають змогу професійно підключати робочі місця та оснащувати їх ефективними мережевими технологіями. Ідеальна мережева система будинку, що допомагає забезпечити високу ефективність роботи в домашньому офісі, зараз користується попитом як ніколи.
Очікується, що частка людей, які й надалі працюватимуть у домашньому офісі, в майбутньому значно збільшиться, а з нею й попит на професійно обладнані мережі. Процес керування централізованими даним та зв'язок усіх пристроїв між собою найкраще реалізується власною невеликою мережею.
Digitus_SOHO_1
Компоненти у компактному 10-дюймовому форматі є оптимальною основою для функціональних та гнучких мереж SOHO, які можна реалізувати навіть у дуже обмеженому просторі, не втрачаючи продуктивності IT-інфраструктури. DIGITUS пропонує спеціалізовані компоненти, що відповідають усім вимогам сучасної мережевої технології, зокрема шафи, гігабітні патч-панелі, UPS-системи, PoE-інжектори, бездротові системи, USB-адаптери, комутатори, тощо.

Digitus_SOHO_2
Насолоджуйтесь повним контролем над власною мережею, що відповідає всім вашим потребам. Для влаштування повністю обладнаного та комфортного робочого місця використовуйте додаткові практичні аксесуари, як-от ергономічні тримачі моніторів або док-станції USB-C.
З приводу консультації по рішенням компанії DIGITUS звертайтесь до менеджерів офіційного дистриб'ютора ELKO Ukraine.
  1. Новини
  2. Мережеві рішення для SOHO від DIGITUS