Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти

Дезінфекція озоном: рішення для дому та офісу від Sanity System

elko_Sanity_System_ozon_ua
З початком пандемії COVID-19 завдання регулярної та якісної дезінфекції приміщень стало як ніколи актуальним. Але і до цього була чимала потреба у різного роду дезінфікуючих рішеннях, серед яких знезараження озоном досі займає особливе місце.
Сучасні пристрої від італійського бренду Sanity System давно зарекомендували себе як універсальний та ефективний засіб дезінфекції, який можна використовувати практично всюди: у будинку, офісі, салоні автомобіля, медустановах, торгових центрах та інших місцях з постійним потоком відвідувачів.

Озон, або трьохатомний кисень O3, здавна відомий як хороший окислювач, він ефективно руйнує патогенну мікрофлору - грибки, цвіль, бактерії, а також віруси і комах. Будучи газом, озон добре проникає у важкодоступні місця приміщення і, на відміну від хімічних дезінфікуючих засобів, є дешевшим в отриманні. Побічним, але важливим ефектом від обробки приміщення озоном є практично повне усунення запахів, які іншими способами вивести практично неможливо. А це вкрай актуально при очищенні кухонь, ванних і туалетів, холодильних приміщень, а також автомобілів, у яких курили. Також такі рішення ідеальні для знезараження поверхонь, стін, меблів і килимових покриттів.

На ринку існує безліч рішень для дезінфекції за допомогою озону. Однак озон є шкідливим для людей і тварин – він викликає роздратування і опік слизової, є токсином і канцерогеном. Тому після використання більшості таких рішень необхідно дуже добре провітрювати оброблені приміщення і не користуватися ними від декількох годин до доби. Так, типова рекомендація клінінгових фірм після чистки озоном квартири або будинку "по можливості ночуйте сьогодні в іншому місці". А враховуючи, що озон важчий за повітря, далеко не кожне провітрювання здатне повністю прибрати його з приміщення.
Генератори озону, створені компанією Sanity System (www.sanitysystem.com), діють за іншим принципом. Протягом циклу дезінфекції вони виробляють певний обсяг озону, в залежності від обсягу оброблюваного приміщення; потім вентилятори забезпечують потужну циркуляцію озону всередині приміщення, після чого залишковий озон руйнується за допомогою каталітичної реак-ції.
sanity_system_small
Компактний озонатор Sany Med 80 призначений для дезінфекції приміщень об'ємом до 80 м3
Власне, весь процес виглядає як включення озонатора у розетку, вибір програми і натискання кнопки «Пуск». Після цього потрібно покинути приміщення, дочекатися закінчення циклу дезінфекції (про що повідомить індикатор на приладі) і потім вимкнути прилад. Логічно, що перед дезінфекцією необхідно пересвідчитись у відсутності у приміщенні людей, домашніх тварин і, бажано, рослин. Залишковий вміст озону у повітрі гарантовано доводиться до рівня нижче ГДК (гранично допустимої концентрації), і після закінчення циклу очищення, який триває від 20 до 40 хвилин, у приміщення можна відразу заходити і користуватися ним без будь-якої шкоди для здоров’я.

Таким чином, озонатори Sanity System можна застосовувати регулярно. Наприклад, там, де є постійний потік людей і у місцях де, незважаючи на карантинні обмеження, доводиться приймати відвідувачів: офіси, магазини, медичні та освітні установи, театри і кінотеатри, громадський транспорт, тощо.

У лінійці пристроїв від Sanity System є озонатори для різних завдань, у залежності від обсягу оброблюваного приміщення – від компактного автомобільного Sany Car до потужного Sany Plus, призначеного для дезінфекції приміщень площею до 180 м2 (до 400 м3).

Розрахункова собівартість однієї чистки становить близько 2 євро, і це значно дешевше у порівнянні з традиційною дезінфекцією приміщення – ручною і з використанням хімічних засобів. А в окремих випадках озонування – це єдиний спосіб очищення приміщення. Приклад: магазин з розкладеними на прилавках продуктами, які у разі хімічної обробки необхідно прибрати і заховати. Або ж кухня ресторану в старому приміщенні, зі стійкими в'їдливими запахами, які здатне видалити тільки озонування.

А читачі, яким доводилося боротися з навалою комах у квартирі або офісі, добре знають, як складно вивести тарганів і мурашок. Озонатори вирішують цю проблему швидко і надійно, за пару циклів повністю ліквідовуючи не тільки комах, але й їх личинки у важкодоступних щілинах.
Активно працювати в області дезінфекції компанія Sanity System розпочала задовго до початку пандемії COVID-19. Однак і з коронавірусом озонатори компанії справляються на «відмінно». Незалежними тестами підтверджено, що знищується до 99,98% вірусу COVID-19, а також будь-яких інших вірусів та мікроорганізмів. Таким чином, для регулярної антиковідної дезінфекції озонатори Sanity System підходять ідеально. Недарма вони використовуються по всьому світу приватними компаніями, державними структурами і домашніми користувачами.

До речі, коли Джо Байден переміг на виборах у США, Білий дім очищували саме озонаторами Sanity System – факти такого роду лишній раз підтверджують високий рівень якості рішень італійської компанії.
  1. Новини
  2. Дезінфекція озоном: рішення для дому та офісу від Sanity System