Вітаємо!
Скористайтесь іншим браузером, щоб переглянути наповнення цієї сторінки. Ми радимо використовувати Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge або Safari.

вул. Козацька, 120/4, корпус «Ж», 1-й поверх, Київ, 03022, Україна


+38 044 461 9670
elko@elko.ua

Зміни в організаційній структурі управління ELKO Ukraine

News_ua
У структурі управління дистриб'ютора ІТ-продуктів, споживчої електроніки та комплексних рішень ELKO Ukraine відбудуться зміни. З січня 2022 року комерційним директором компанії стає Юлія Ратушна, Еліна Черкінська покине компанію.
Еліна Черкінська пропрацювала у компанії понад два десятиліття, протягом яких вона допомогла розвинути бізнес ELKO в Україні, запустити і налаштувати операційні та комерційні процеси, налагодити відносини з партнерами. Досягнувши з ELKO Ukraine одного з провідних місць на ринку, Еліна Черкінська вирішила залишити компанію для реалізації нових можливостей.

З початку 2022 року комерційним директором компанії стане Юлія Ратушна, яка працює в ELKO Ukraine з 2010 року, ефективно керуючи відділом продакт-менеджерів. Юлія має 20-річний досвід у ІТ-дистриб'юції та глибокі знання того, як працює індустрія, і з точки зору виробників, і з боку дистриб'юції – як міжнародної, так і української.
Дякую Еліні Черкінській за внесок у розвиток компанії протягом 23 років та бажаю подальших успіхів. Зміни у житті кожного – це можливість досягти нових висот. І я дуже рада, що у нашій команді є такі високопрофесійні фахівці, як Юлія Ратушна, яка успішно керує одним із найважливіших департаментів ELKO Ukraine. Досконале розуміння ринку дистриб'юції, практичний досвід та стратегічне мислення Юлії на посаді комерційного директора забезпечать нові рівні взаємодії як усередині команди, так і з партнерами, подальше зростання та досягнення найамбіційніших цілей.
Анжеліка Рубєжова Директор ELKO Ukraine
Це великий виклик – отримати в управління організовані на такому високому рівні робочі процеси і, перш за все, команду з ДНК, що склалась за багато років. Для ELKO Ukraine ключовими у бізнесі завжди були люди: наші співробітники та наші партнери. Я впевнена, що, спираючись на такий потужний фундамент, ми зможемо вийти на новий етап розвитку.
Юлія Ратушна Керівник групи продакт-менеджерів компанії ELKO Ukraine
Я вдячна ELKO за можливість реалізувати себе в одному з найбільших на ринку дистриб'юторів та пишаюся досягнутими з компанією результатами. Двадцять три роки у житті людини – це дуже багато, тому я вирішила реалізувати себе в інших напрямках та речах, яким раніше не могла присвятити достатньо часу. До того ж, я точно знаю, що ELKO у надійних руках.
Еліна Черкінська Комерційний директор ELKO Ukraine
ELKO Group - один з найбільших дистриб’юторів ІТ-продукції, споживчої електроніки та комплексних рішень. ELKO Group представляє 400 ІТ-виробників і пропонує широкий спектр продуктів, рішень і сервісів понад 10 000 партнерів в 11 країнах Європи. Головний офіс ELKO Group знаходиться в Ризі, Латвія. В Україні офіс ELKO працює з 1998 року.
  1. Новини
  2. Зміни в організаційній структурі управління ELKO Ukraine