Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти

Рішення Bosch для визначення підвищеної температури тіла людини

Bosch_Skin-Temperature_elko_ua
Представляємо рішення для визначення температури тіла людини компанії Bosch. Це інтелектуальне рішення для приміщень являє собою комплексну систему, яка з високим ступенем точності ідентифікує людей з підвищеною температурою тіла.
Основне призначення цього інтелектуального рішення - надійна ідентифікація людей з підвищеною температурою тіла. У ньому використовується тепловізійна IP-камера DINION 9000 RM. Ця камера здатна вимірювати температуру тіла людини в діапазоні від 2,5 до 4,5 метрів. Разом з камерою система складається з інтелектуального декодера, який фіксує теплові дані завдяки встановленому програмному забезпеченню (VIDEOJET decoder 7000), еталонного пристрою температури (так званого «чорного тіла») і клавіатури для перегляду історії сигналів тривоги.
Щоб виявити можливе відхилення температури тіла, декодер і камера об'єднують свої сильні сторони: вбудована інтелектуальна відеоаналітика здатна виявляти обличчя й дозволяє вимірювати найгарячіші точки на обличчі.

Декодер використовується для компенсації потенційної різниці температур, викликаної безліччю факторів, допомагаючи виконати більш точне вимірювання температури тіла.
Конфігурація порогових значень є унікальною перевагою цього рішення, оскільки вона пропонує вибір між трьома системними профілями: абсолютний поріг спрацьовування сигналізації, відносний поріг спрацьовування сигналізації й поріг автоматичної сигналізації. Кожен профіль підходить для різного типу застосування даного рішення.

Дізнатися детальніше

ELKO – офіційний дистриб'ютор продукції Bosch Security and Safety Systems в Україні. Для отримання консультації надсилайте заявку за посиланням.
  1. Новини
  2. Рішення Bosch для визначення підвищеної температури тіла людини