Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти
eCom
про нас каталог новини контакти Стати партнером
Ru Ua

Рішення Bosch для забезпечення безпечної соціальної дистанції в громадських місцях

BoschPeople-Counter_ua
ELKO Ukraine пропонує перевірені рішення для контролю і підтримки безпечної соціальної дистанції, завдяки можливостям інтелектуальних камер Bosch і професійних дисплеїв на Android.
Хоча карантинні заходи, пов'язані з поширенням СOVID-19, вже багато в чому послаблюються, експерти сходяться на думці, що восени нас може очікувати друга хвиля захворюваності - і, відповідно, відновлення карантину. І є декілька місяців, щоб підготуватися до цього технічно і організаційно.

Компанія Bosch пропонує зручне і недороге рішення для забезпечення безпечної соціальної дистанції - шляхом обмеження кількості відвідувачів, що одночасно знаходяться в магазині, кафе, ресторані, кінотеатрі, офісі або іншому громадському місці.
Bosch People Counter
Це рішення дозволяє відстежувати кількість клієнтів, що входять і виходять в / з приміщення. Коли відвідувач входить або виходить, розташована над входом камера Bosch серії FLEXIDOME IP micro 3000i розпізнає цю подію і передає інформацію на інтелектуальний дисплей з відповідним програмним забезпеченням. Якщо входів в приміщення декілька - камери встановлюються над кожним з них і об'єднуються в єдину систему. Крім підрахунку відвідувачів, ці камери можуть працювати і як частина системи відеоспостереження. Крім FLEXIDOME IP micro 3000i, можуть використовуватися і інші моделі камер з вбудованими функціями відеоаналітики.

Для очікуючих у черзі відвідувачів в режимі реального часу виводиться інформація на екран, розташований поруч з входом. Залежно від числа людей всередині приміщення, на дисплеї відображається знак, що попереджає, коли можна входити безпечно (у вигляді світлофора, зеленої / червоною стрілки або в іншому форматі). Конкретне обмеження на кількість одночасних відвідувачів встановлюється користувачем системи і може бути легко переналаштованим. Дисплеїв може бути кілька (до 20 шт.) Доступні різні варіанти компонування зображення, частина екрану може бути відведена для відображення рекламного контенту - власного або одержуваного з централізованої мережі торгового центру:
Крім того, адміністратору закладу надається інформація про відвідуваність в різні дні та години. Ці дані можуть бути використані для більш гнучкого планування людських і інших ресурсів. Таким чином, власники магазинів, кафе, ресторанів, офісів та інших об'єктів отримують просту і зручну систему підрахунку кількості відвідувачів, обмеження їх доступу (при цьому економлячи на охоронцях) і систему відеоспостереження. А також і систему відображення рекламно-інформаційного контенту, яку можна монетизувати і додатково прискорити окупність такого рішення.
  • Програмне забезпечення (Android додаток) входить у вартість дисплея і ніяких додаткових витрат не потрібно.
  • Легкість в управлінні. Кінцевий користувач може сам змінити налаштування, встановити обмеження в залежності від площі приміщення. Наприклад, за замовчуванням встановлено обмеження, що в магазині можуть знаходиться 100 людей, кінцевий користувач може легко переналаштувати це число в системі.
  • Подвійне використання. Наприклад, використання дисплея 50:50, 50% для управління потоком «вхід заборонений / вхід дозволений», 50% для реклами.
  • Автономне використання, підключення до інтернету не потрібно.
  • Інтегрується у велику систему. Наприклад, якщо роздрібна мережа хоче централізовано керувати рекламою.
  • Недороге рішення.
З питань надання консультацій про рішення Bosch ви можете звертатися до компанії ELKO, офіційного дистриб'ютора Bosch Security and Safety Systems в Україні.
  1. новини
  2. Рішення Bosch для забезпечення безпечної соціальної дистанції в громадських місцях