Вітаємо!
Скористайтесь іншим браузером, щоб переглянути наповнення цієї сторінки. Ми радимо використовувати Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge або Safari.

вул. Козацька, 120/4, корпус «Ж», 1-й поверх, Київ, 03022, Україна


+38 044 461 9670
elko@elko.ua

ELKO Ukraine починає дистриб’юцію надзвичайно затребуваних портативних зарядних електростанцій та сонячних панелей BLUETTI

Bluetti_elko_ua
BLUETTI є одним із провідних світових виробників побутових рішень для зберігання енергії. Компанія ELKO стала офіційним дистриб'ютором і почала поставку продуктів BLUETTI в Україну, де енергонезалежність є критично важливим питанням.
Продукти BLUETTI забезпечують неймовірну мобільність при використанні електричних приладів і ефективно вирішують проблеми резервного енергопостачання та доступності живлення у будь-якому місці без доступу до електричної мережі.
bluetti_3
Сонячний генератор BLUETTI здатен вловлювати енергію сонця за допомогою приєднуваних фотоелектричних панелей, які можна придбати окремо. Портативну електростанцію можна заряджати від інших джерел живлення, але отримання безкоштовної енергії від сонячного світла безумовно є найбільш раціональним способом.
  • портативні зарядні станції: BLUETTI AC50S, BLUETTI EB55, BLUETTI AC200P, BLUETTI AC200MAX, BLUETTI AC300+B300;
  • акумуляторний модуль розширення: BLUETTI B230;
  • сонячні панелі: BLUETTI PV120, BLUETTI SP200, BLUETTI SP350.
bluetti_1
Продукція BLUETTI вже у наявності на складі ELKO Ukraine – робіть замовлення у eCom або через вашого менеджера.
bluetti_2
Маючи понад 10 років досвіду роботи в індустрії зберігання енергії, BLUETTI прагне виробляти найкращі у світі електростанції та сонячні панелі для життя поза електромережею.

Особливу увагу компанія BLUETTI приділяє розробці дизайну, забезпеченню сервісу та якості продукту. Одним з найбільш важливих аспектів під час виготовлення нових продуктів - використання найякісніших і довговічних матеріалів. Компанія розробляє всі деталі з нуля замість маркування вже існуючих комплектуючих. Від материнської плати BMS до контролера MPPT та інверторів BLUETTI вибирає матеріали, що виділяються якістю та служать довше. Це коштує дорожче, але вартість не така важлива, порівняно з цінністю, яку створює даний підхід.
bluetti_4
  1. Новини
  2. ELKO Ukraine починає дистриб’юцію надзвичайно затребуваних портативних зарядних електростанцій та сонячних панелей BLUETTI