Вітаємо!
Скористайтесь іншим браузером, щоб переглянути наповнення цієї сторінки. Ми радимо використовувати Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge або Safari.

вул. Козацька, 120/4, корпус «Ж», 1-й поверх, Київ, 03022, Україна


+38 044 461 9670
elko@elko.ua

AZZA розширює портфель ELKO Ukraine високоякісними корпусами для ПК, кулерами та блоками живлення

AZZA_ELKO_distribution
ELKO Ukraine починає дистриб’юцію широкого асортименту продукції американського бренду AZZA, зокрема, комп'ютерних корпусів, кулерів та блоків живлення.
AZZA є брендом компанії LINKWORLD, що використовує сміливі та інноваційні рішення у виробництві унікальних корпусів Open Frame та Unlimited tower для ігрових ПК, добре відомих на ринках Європи та США.
804L-AZZA_case
Комп'ютерні корпуси AZZA для геймерів та оверклокерів High-End класу виділяються своїми можливостями та зовнішнім виглядом. Наприклад, корпус для ПК AZZA Pyramid 804L привертає увагу своїм унікальним і дуже особливим дизайном.
Працюючи над розширенням продуктового портфелю ELKO Ukraine, ми впевнені, що AZZA стане для наших клієнтів гідним уваги брендом, завдяки своїм особливостям та перевагам
Валерій Костюченко Продакт-менеджер напряму ‘’Блоки живлення, корпуси та системи охолодження"
З 1989 року американська компанія LINKWORLD є провідним виробником і постачальником повного асортименту комп'ютерних корпусів, кулерів та блоків живлення. Бренд AZZA був заснований у 1994 році базуючись на виробничих потужностях LINKWORLD. Відтоді комп’ютерний геймінговий бренд AZZA отримує визнання у Європі та Північній Америці завдяки якості, унікальному дизайну та інноваційності своїх продуктів.
  1. Новини
  2. AZZA розширює портфель ELKO Ukraine високоякісними корпусами для ПК, кулерами та блоками живлення