Вітаємо!
Скористайтесь іншим браузером, щоб переглянути наповнення цієї сторінки. Ми радимо використовувати Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge або Safari.

вул. Козацька, 120/4, корпус «Ж», 1-й поверх, Київ, 03022, Україна


+38 044 461 9670
elko@elko.ua

Новий унікальний пристрій Axis, що поєднує камеру та радар

axis-q1656dle_night
Компанія Axis Communications випустила новий пристрій, який забезпечує унікальну класифікацію об’єктів на основі глибинного навчання із поєднанням двох потужних технологій: відео та радара.
Ідеально підходить для точного цілодобового виявлення та захисту від вторгнень на великих територіях, забезпечує покращений аналіз зображення у комбінації з доказовою цінністю відео.

Камера AXIS Q1656-DLE Radar-Video Fusion пропонує чудову функціональність Q-line камери та відмінну якість зображення у поєднанні повністю інтегрованого радару. Використовуючи радар, камера може виявляти об'єкти на великих площах незалежно від видимості. Пристрій може візуалізувати швидкість і відстань до об'єктів, що рухаються безпосередньо в поданні програми.

Цей smart-пристрій дозволяє налаштовувати події, викликані підозрілою поведінкою, залежно від швидкості і класифікації, наприклад людей, що біжать, і автомобілів, що повільно рухаються. Радар також можна використовувати окремо для керування камерою PTZ. Крім того, оскільки радар «бачить» у темряві, також можна налаштувати тригери для включення прожекторів, ІЧ-підсвічування або підсвічування фасадів лише тоді, коли це необхідно, що дозволяє заощадити зусилля та витрати на електроенергію.
  • Дві потужні технології, поєднані в одному пристрої
  • Покращений інтелектуальності сцени
  • Точне виявлення 24/7
  • Вбудовані функції кібербезпеки
  • Преміальна функція камери Axis Q-line
Міцний і стійкий до погодних умов цей потужний пристрій пропонує вбудовані функції кібербезпеки для захисту системи. Завдяки лише одному пристрою для встановлення, одному роз’єму кабелю, одній IP-адресі та одній ліцензії на програмне забезпечення для керування відео (VMS) - це забезпечує менші витрати на встановлення та термін експлуатації. А, завдяки низькому рівню помилкових сповіщень, співробітники служби безпеки діють лише на реальні загрози та можуть працювати з більшою кількістю камер одночасно.

Камера AXIS Q1656-DLE вже доступна для замовлення у офіційного дстриб’ютора ELKO Ukraine.
  1. Новини
  2. Новий унікальний пристрій Axis, що поєднує камеру та радар